Lepljiva Cavrljanje mama dece od 1-3 godine
Pređi na stranu: < ... 13 14 15 16 17 18 19 >
Nalazite se na strani 19 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> Deca od 1.-3. godineFormat poruke

Merilend
Poslato 29/3/2011 13:29 (#758010 - je odgovor na #753324)
Naslov: RE: Cavrljanje mama dece od 1-3 godine

Elitni Član

Poruka: 634
50010025

mirka bravo za poklone, provod...ej cekajte jos malo nas pa cemo mi sa vama u stariju grupu, kao uljezi ionako smo najmladji ovde a mame naseg uzrasta se nesto ne javljaju bas cesto....

mikac bravo za tasnu, sve nas ceka veliko spremanje i pakovanje zimske garderobe, nadam se sto pre...

cale pretpostavila sam da je autor tog crtaca isti sa teletabisima posto tema nije bas daleka....sava ti je bas pametan momak da ga ne ureknem citala sam tvoj komentar na jednoj temi sta sve zna da uradi u svom uzrastu svaka mu cast, ovaj moj je bas lenj, zna ruke, zube da pere, da skine carape i jaknu, oblacenje je nula...polako...ali je u brbljanju prvak

inace sto se tice youtubea moj sin nemam pojma od koga je video jako voli svece, crkvu (to sam vam vec pisala) ikonice....juce me davio d amu pistam ding dong mi kao neki poboznici sedimo i slusamo crkvenu muziku....da nas neko vidi....bravo za garderobu skracivanje i ostalo...

pozzzzzzzz

Vrh stranice Dno stranice
Merilend
Poslato 29/3/2011 13:31 (#758011 - je odgovor na #753324)

Elitni Član

50010025
i da neko mi je nocas iz hodnika maznuo cvet mi smo na poslednjem spratu pa smo komsinice i ja poslagali neko cvece da nam bude lepo i samo su moj ukrali, a i nije bio neki naocit....al sm se soknula kad sam videla da ga nema....
MilicaCale
Poslato 29/3/2011 13:58 (#758013 - je odgovor na #758011)
Naslov: Re: Cavrljanje mama dece od 1-3 godine

Expert

Poruka: 3986
20001000500100100100100252525
hvala, meri. Ali nije nesto posebno napredan, vec je stariji. Niko u stvari ne shvata koliko brzo napreduju u trecoj godini. Prosto neverovatno. Ma, bice svi oni tu negde za godinu dana, posle vec svi sve znaju.
e, steta za cvece.
mikac, bravo za tasnu. I ja sam juce sredila suknju, a nosicu je tek sledece nedelje. Ma, bitno da je imas
o plakarima trenutno ne smem da razmisljam. Savin je sredjen, a moj povremeno jeste, ali je sad haos. A treba ga preraditi i preseliti, to je tek posao...
i bas danas haos nevidjeni oko mene. Trista stvari sam pocela i nista ne mogu da zavrsim, samo mi se gomilaju stvari jedna na drugu....
inace, i meni je krenuo kolostrum, ali to je ok, ako uzmemo u obzir kolicinu stresa u poslednjih nekoliko meseci. Joj, samo da mi je da ziva docekam letovanje, pa da se bacim na pesak i cutim bar jedan sat (dragi obecao da juri savu) uf. Izjadala sam se. odoh sad.
Mikac
Poslato 29/3/2011 14:15 (#758014 - je odgovor na #753324)

Expert

Poruka: 1730
100050010010025
Meri, ma svako od dece ima svoje faze i svoj nacin kako nesto usvaja, i pocinje i kada. Prosto su mi nekad mame smesne koliko brinu o nekim stvarima (takva sam i ja) a ponekad smesne jer su previse sujetne i previse zaokupljene time da su njihova deca naj naj. Radim u skoli, pa se srecem sa svakakvima. A poznata sam kao prizemna i realna u tome ko sta zna, kako i koliko.
Bila sam u Dm-u da iskoristim osmomartovski vaucer sto smo dobili na poslu, bas mi je dobro dosao, sve mi je nestalo u isto vreme, a oni imaju jeftinije proizvode, ima sta da se probere.
E i mene ceka jos skracivanja i sredjivanja garderobe, skupljam pa da sve posaljem o jednom trosku
Lepa vest je da ce mm da uplate cetiri zaostala honorara za odrzavanje jednog sajta, jupiii
Peca standard, sa bakom, dobar je i lepo jede, pu pu
Ima strava provale, juce se naljutio na mene i kaze, idi mama poso, ja idem taksi pa u park, morala sam da se nasmejem, dete je pod utiskom jos kad se vozio u taksiju
MilicaCale
Poslato 30/3/2011 07:44 (#758069 - je odgovor na #753324)

Expert

jao, peca. Mudro je resio.
a moje dete je pocelo sa :"necu pricam sa tobom". Kad god mu nesto ne odgovara. Sto dodje kao prijatna promena, posto ne vreci i bude tiho u kuci.
eto, mikac, kako pare kapnu kad se najmanje nadas.
mi smo juce isli na igranje kod drugarica. Fini su, sami se igraju u drugoj sobi a mame piju kafu na miru. Sad odmaram na poslu, u tisini i krecem da radim, ozbiljno.
Jasmina Babic
Poslato 30/3/2011 11:00 (#758087 - je odgovor na #753324)

Expert

Poruka: 1205
1000100100

Evo i mene,

kako ste nam? Vidim da su drugari pravi malo vragovi. Mi smo juce Marku kupili novi bicikl i toliko je srecan da vam ne mogu opisati. Jutros im je usao u vrtic, s vrata je viknuo da svi cuju "imam noji biciki da zonim cin-cin". Kupilis mosa pomocnim tockicima onaj i za sad je dobro. Okrene pedale dva puta napred pa tri puta nazad ali ide nekako.

Sto se crtaca tice, mi gledamo Nodija i Pepu prase, ponekad Majstor Boba i Tomicu vozica, i u poseldnje vreme Fifi. ali uglavnom samo ujturu, ponekad uvece. Preko dana mu ne pada na pamet jer hoce napolje.

Seka nam je zakacila onaj virus od kog se Marko tek oporavio, tako da je juce i prekjuce povracala i imala proliv i tmperaturu 39, ali sad je dobro. ostaje nam samo da nadoknadimo kilazu jer je izgubila skoro 200 gr za 2-3 dana. Nadam se dacemo uspeti do vakcine (12.4.) da bar ne kasnimo sa tim.

Ja sam konacno na poslu (nisam radila juce zbog Maje), i tako, dobro je, guramo nekako.

Ljubimo vas sve! 

MilicaCale
Poslato 30/3/2011 12:48 (#758099 - je odgovor na #753324)

Expert

jao, jadna maja. Bitno da je dobro. 200 grama se sad lako nadoknadi, toliko je samo tecnosti izgubila, vraca se to za nekoliko dana.
ja se nerviram na poslu, gubim vreme sa exel -om i podesavanjima (a toliko sam ga dugo uspesno izbegavala i sad je doslo vreme da se upotrebi...
Merilend
Poslato 30/3/2011 13:00 (#758104 - je odgovor na #753324)

Elitni Član

50010025

mikac bas tako, imam mama koje porede sve od kilaze, visine , da ne nabrajam, u tu grupu spadam ja , ali nisam ljubomorna, npr ako je neko jaci od nas, ja znam da je ovaj moj sitniji, slabije jede, i ne mogu se ja ubiti zbog toga, a sto se tice pelena, mislim da je dovoljno pametan da zna sta radi, nego je lenj da kaze kad treba....a valjda ce i to doci na svoje mesto...bravo za lovicu i mm treba da dobije bas lepu stimulaciju do petka :0 a bravo za pecin komentar, mene ja tako andrje video sa instruktorom sa prozora kad sam dolazila sa voznje, ja usla u stan on poceo da me gura kao bezi mama idikod cike, i neki dan isao sa tatom u setnju ja ostala kuci kad je dosao kao ljut bio na mene kulirao me, nije mi se javio, bezi od mene, ne znam koja mu je to sad fora....

cale makar malo mozak odmoris...

jasmina bravo za bajs, nadam se da ste bolje, ima i ovde isti taj virus, mala komsinica ima temp i proliv vec tri dana, dobila neki sirup, bas je iscrpilo...

mi sad dosli iz vana, lepo je vreme, jutros smo skoro do pola 10 spavali, daj boze da se to nastavi makar sam odmornija, inace sve je po starom...

Mikac
Poslato 31/3/2011 07:29 (#758131 - je odgovor na #753324)

Expert

Poruka: 1730
100050010010025
Dobro jutro
Jasmina, nadam se da je Maja bolje, nadoknadice ona to brzo, malena misica. Joj sto je to stres kad su tako mali a bolesni, nego sva sreca sto se brzo oporavljaju. Cuvajte se
Meri , super sto decko bolje spava, samo napred u setnjama i skitnji
Cale, vama svaki dan ispunjen sa drustvom, Cava uziva
Mi smo standard, Peca je skoro ceo dan napolju cim je malo bolje vreme, igra se, setamo, ja juce sredjivala kucu i plakare, i crkla sam a ni pola nisam uradila, rekoh mm da cu da uzmem zenu da mi sredi terase, prozore zavese itd, jer stvarno nemam ni snage ni vremena, plus sto svaki trenutak koristim da vezbam, samo da dam ovaj ispit juna, ne mogu opet celo leto da razmisljam o tome, zelim bar jedan miran period. Popodne su ga moji vodili u setnju i u nabavku tako da koristim svaki trenutak. A on je dobar i uziva , jedva ga uvucemo u kucu, igra fudbal opasno
Cale, kad ces u Forum, ja cu sutra da svratim posle posla da vidim sta ima, samo da prozujim, odmah cu da procenim sta vredi a sta ne.
Administrator
Poslato (#758153)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

MilicaCale
Poslato 31/3/2011 12:13 (#758153 - je odgovor na #758131)

Expert

dobar dan.
ja sam u nesvesti boli me glava. probala sam sinoc da odradim nesto za posao, pa nisam zavrsila, a legla sam kasno. Pa jutros nisam mogla da ustanem... pa sam promasila stanicu da sidjem iz autobusa. Pa sam otisla na pijacu, a tamo inspekcija, pa niko nije radio... pa stigla na posao, pa na kafu u klub i otpadne noga od stolice...
juce smo prosetali do bivse gazdarice i do prijatelja. Sava prolupao, grozan je bio. A alergija stigla... nisam htela na svoju ruku da mu dam sirup protiv alergije, ali je dr na odmoru, pa cu izgleda morati... ma, dajem mu cim dodjem kuci: ako za dva dana ne bude bolje, onda nije alergija ...
vise ovaj tempo ne mogu da izdrzim. Bas me stize stres i umor.
mikac, idem u forum sledece nedelje, ne bi da me uhvati guzva ove nedelje. A i moram da dodjem do parica prvo...
Facebook
Pređi na stranu: < ... 13 14 15 16 17 18 19 >
Nalazite se na strani 19 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi