Lepljiva Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana
Pređi na stranu: < ... 134 135 136 137 138 139 140 >
Nalazite se na strani 140 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> BebeFormat poruke

Micka&Nidza
Poslato 29/3/2011 20:16 (#758049 - je odgovor na #745256)
Naslov: Re: Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Expert

Poruka: 3143
2000100010025
Cao mame... vidim zive ste i zdrave, pa sto vas nema onda? salim se naravno!!!!

Sladjo pa ti spremas neko veliko slavlje za rodjus!!!! ako, ako!!!! tako treba, jednom punis 30!!!

Dunja kako mi je snajka, jel izlaze zubici? moj stefkic se smirio, dosla mu seka juce, da ste videli tu radost njegovu!!! seo ored nje pa joj se umiljava i mazi je.....ona ga zagrlila i tako se sedeli 20 minuta!!! milina za videti!!! izgleda da nisu zubici, nego njemu bilo dosadno pa je zato stalno bio nervozan i placljiv...

Smajlic kako si mi ti nasa? ljubi strahinju!!! i mazi stomak!!!

Baki ljubi Petru!!! mnogo je slatka!!! i dobro je sto ta nervoza kod nje kratko traje.... meni nekad dodje da stefija izbacim kroz prozor!!
kad stvarno ne znam sta cu i kako da ga smirim i oraspolozim...

Marija drago mi je da si dobro!!!

Odoh ja da spakujem sudove u masinu....

E da, zaova mi tu i cula se ona sa kevom (tj. mojom sveki) i pita je ona kako se ja snalazim sama, jel sve u redu u kuci... i zaova kaze MICKA JE SUPER!!! SVE STIZE, CISTO JE.... STALNO BRISKA,USISAVA, DECA SU SUPER!!! uh meni lakse kad me zaova nahvali mada ja znam da sve stizem i da mi je kuca u punom sjaju!!!
Vrh stranice Dno stranice
sladjanam
Poslato 29/3/2011 22:31 (#758060 - je odgovor na #746518)

Elitni Član

Poruka: 957
5001001001001002525
Micka baš si vredna
Ljubim vas sve, ljubite decu
dunja26
Poslato 30/3/2011 07:52 (#758072 - je odgovor na #745256)

Expert

Poruka: 1308
1000100100100
jutro

evo mene pijuckam ness, uzas kako me rasturaju ledja, treba da dobijem...
maki drago mi je da si bolje ljubi decicu

sladjo wow proslavices rodjus u stilu, mislim da bi trebale i nas dve tim povodom sesti na pice
i super super super za jedno spavanje po danu, videces koliko ce ti biti lakse

prijo znaci zetu mom je seka nedostajala, kako slatko
a snajki ti idu zubici, ide kutnjak i gornje trojke, malo je nervoznija nego inace ali nista strasno
Micka&Nidza
Poslato 30/3/2011 10:04 (#758082 - je odgovor na #745256)

Expert

2000100010025
Cao....
Dunja i Sladjo

Nama to jedno spavanje preko dana nikako ne ide... moram i popodne da ga uspavljujem bar pola sata da odspava....inace bi haos bio s njim do 7 uvece.... sad sam mu pomerila uspavljivanje na 20:30 i to daje neke rezultate, budi se ujutro u 6:30 sto je mnogo bolje nego sat vremena ranije...

sad ga cekamo da se probudi pa da idemo u setnjicu... svraticemo do obdanista da vidimo kako ide za upis, oboje bih dala tamo.... bolje im je sa decom nego s nama odraslima, sofija po ceo dan cvili i place za dedom, stefan za njom.... pitala sam sveki juce sta misli o tome i ona kaze da je to super za njih....a mm se slozio a jos mu nisam ni iznela ideju!!!

E da, i ostalim mamicama i decici
Micka&Nidza
Poslato 30/3/2011 10:07 (#758083 - je odgovor na #745256)

Expert

2000100010025
e da, danas nam je 14.minic!!!!
smajlic
Poslato 30/3/2011 14:11 (#758107 - je odgovor na #745256)

Elitni Član

Poruka: 686
500100252525
Gde ste mame,sta radite?

Mene ceo dan boli stomak,nemam pojma zasto,iskreno se nadam da cu izdrzati jos ovako trudna

Strahinja bio u vrticu,za sad je ok,place ujutru kad ga mm ostavlja,ali se ubrzo posle toga smiri,bar tako kazu vaspitacice,slabo doruckuje,ali lepo ruca,to mi je bitno tamo jede sto kuci nece ni da pogleda

Micka,bice ti super ako budes uspela da ih upises u vrtic,tebi ce biti lakse,a i njima ce biti lepo sa decom,Sofiji sigurno

Sladjo, za rodjus,svaka cast na organizaciji

Dunja,Violeta izgleda ko Strahinja i njemu pocele gornje trojke,jos uvek nije mnogo nervozan,ali tek ocekujem

Zaboravila sam da vam kazem,da sam u ponedeljak nosila kod dr Strahinjine rezultate krvne slike i sve je ok sem hemoglobina,smanjen mu je i dala mu je sirup da pije za gvozdje najmanje dva meseca i naravno uz to ide i ishrana,a on kuci nista nece da jede sem hleba,tako da ne znam sta cu,bar jede u vrticu

Sad se malo umirio nadam se da ce zaspati,posto u vrticu danas spavao samo sat vremena,a posle treba da idemo do banje pa da bar ne bude nervozan
sladjanam
Poslato 30/3/2011 18:32 (#758112 - je odgovor na #746518)

Elitni Član

5001001001001002525
Smajlić, ja sam se plašila da zato što ovaj moj cvrcko slabo jede, ne dobije neki manjak gvožđa, i do skoro sam insistirala na mesu i povrću, sve živce sam znala da izgubim, on plače, neće, gura, pljuje, vrišti. I tako nekoliko dana, ručak mi je bio noćna mora. I onda je samo prestao. Kao da je skontao da ne vredi da se opire, i jeo je skroz ok. Sad je opet krenuo da zezucka, smanjio je količinu, ali to je očekivano za decu u drugoj godini. I još nešto, ja mu hleb skoro uopšte ne dajem za ručak (pa gde bi mu bilo mesta za povrće ili meso, od 'leba ), dobije za doručak ponekad hleb, ili komadić za užinu. Nije bitno da jede bilo šta, bitno je baš šta jede, a nije bitno koliko. Insistiraj na tome što organizmu treba, ne mešaj meso sa mlečnim proizvodima u istom obroku, i biće mu gvože bolje. Na kraju krajeva, kad je kući, pusti guzu da ogladni pošteno, pa će jesti mesa i povrća

Micka, domaćice I super za vrtić, i ovaj moj švrća će sigurno od septembra, u maju je upis Srećan minić

Dunja, piće dogovoreno Jednom se puni tri'es''!! Videćemo kad samo, ja bih kad prođu sve te lumparije Mož se desi da ja svratim neki dan na kaficu, pre toga, da vidim kumče , nisam je videla odavno, sad je veeeliiiikaaa

Marija, šta kaže neurolog? Držim fige da je sve ok, i ljubni curice

Baky, ne sekiraj se oko kilaže, ovaj moj sa godinu dana nije utrostručio kilažu, falilo mu kilo i nešto, i dr mi je rekla da ne mora to uvek baš po knjigama, i da moj švrća nije mršavko

Odok da kupam cvrcka, pa na aerobik, da đipam malo
Tijanicica
Poslato 31/3/2011 08:28 (#758138 - je odgovor na #745256)
Naslov: RE: Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ekstremni Član

Poruka: 300
100100100
Dobro jutro mame!
Evo i za sve!

Od kako je napravljeno ono na fejsu,
vidim da se ovde mnooooogoooo manje pise...

za Strahinju,sto hoce u vrtic!
Smajlic draga samo lencari sada!

Petra manekenko ,
za doktore necu nista da komentarisem...
Besmisleno je totalno,
a i u ostalom samo kada pomislim da ti u Srbiji
treba veza da se porodis muka mi je...
To sve govori!

Dunja i Tamara manje jede,
dovede me do ivice placa koliko moram da je animiram i sta sve ne,
samo da bi jela.

Inace da se pohvalimo,izbio nam cosak gornjeg desnog keca,
i sada tako stoji,nikako da izbije ceo a i levi samo sto nije...
Necu uopste da vam pricam kakvog je raspolozenja!

Marija ljubi decu i pisi sta je bilo kod dr-a!

za Nidzino spavanje!
Samo da ostane tako ok!
Sladjana svaka cast za organizaciju rodjusa!

Micka vrednice! hehehhehe
Kod mene ti je stalno krs,msm krs s e je kao na svom mestu,
ali kada udjem u kucu nekako mi deluje kao da je pala bombica...
Inace se tim ne opterecujem!
Srecan minic sa malim zakasnjenjem!

Ne znam uopste kako da pisem ovde vise na forumu,
kada god sednem nece da se otvori...

Ljubimo vas sve!
Ljubite i grlite vasu decu!!!!
sladjanam
Poslato 31/3/2011 08:46 (#758141 - je odgovor na #746518)

Elitni Član

5001001001001002525
Dobar jutar
Vidim, ja zatvorila i otvorila forum
Evo kafice za spavalice

Mi ustali u 8h, Nidža više naspavan nego mama Doručkovali smo zajedno palentu, pa će klinja još malo sa babom u šetnju, dok ja odem do pošte i do banke

Ja juče preko grupovine (http://grupovina.rs/deal/388230586/ ) sebe častila feniranjem, maskom za kosu i manikirom, za male pare Taman da budem lepa za izlazak za rođendan, sa devojkama

Ručak imam od juče, i sredila sam stan, možda uzmem da čitam neku knjigu danas, i uključim mašinu, dve veša. Baš uživancija

Gde ste žene? Šta ste se ulenjile s pisanjem?
dunja26
Poslato 31/3/2011 10:10 (#758143 - je odgovor na #758141)

Expert

1000100100100
jutro

mi se u 7 probudile tj violeta a ja sam zadzonjala do 8, ne znam sta je ona u medjuvremenu radila u kreveticu...mozda je i ona dremala
ja sam jako vredna danas, vec sam pospremila orman, sredila sudove,brisala podove, treba samo jos da se usisa al to cu mm-a da uposlim

bas mi je bezveze sto se sad ceo svet vrti oko face-a, ja tipkam samo ovde, steta samo sto ovaj forum jaaaaaaaaaaaaaaako lose radi

tijana ja ne animiram violetu, pojede koliko hoce a onda kad nece vise ja ni ne nudim dalje, juce je proslo 6h izmedju dorucka i rucka(izmedju je pila malo mleka) i onda je smazala pun tanjir corbe, ogladnela guzica

smajlic i ja ocekujem da bude opet nervoze i ludila, juce je prepodne bila kenjkava malo ali poslepodne je bila super, evo jutros je isto raspolozena...videcemo kad krenu da izbijaju sta ce biti, nadam se da ce bar jedna trojka da izbije bez muke jer kod nje tako ide,idu joj uvek u paru, pa jedan zub ju gnjavi a drugi izadje da ni ne primetim

sladjo pa svratite, imate sad vozilo inace mm ne radi, na cekanju je, a posto ima jako puno prekovremenih pise mu se kao da radi i ide mu plata

stefiju cestitam 14 meseci
to jedno spavanje ce doci samo od sebe, bar je kod nas tako bilo, jednostavno vise nije htela da spava nakon 2-3h odkad ustane, sad je budna po 4,5-5h i onda ide da spava, npr ako je u 7 ustala oko podne ce da spava i spava po 2-3h
Micka&Nidza
Poslato 31/3/2011 10:10 (#758144 - je odgovor na #745256)

Expert

2000100010025
Cao mame, sta radite danas?

Lepo je vreme.... bas za uzivanje u setnji.....

Sladjo super za frizuru i ostali tretman za mele parice... to je prava stvar....
I super sto ces upisati Donija u vrtic...kkod nas je upis u aprilu, ali sam mislila da ih nekako zamolim da ih ranije prime... svekar zna direktorku i jos nekog coveka iz vrtica pa ce danad otici tamo da vidi mogu li ih primiti bar u maju ako ne pre... do septembra ima jos dosta, nesto mi dugo toliko da cekamo..... ljubi Nidzu!!!

Tijancice ovaj forum je u haosu... mozda bi trebalo otvoriti novu temu caskanja....
A sto se tice haosa po kuci mene to mnogo nervira, dobijem nervni slm kad vidim razbacane stvari koje inace mm stavlja gde stigne... dzemper na fotelji, kosulja na stolici, carape jedna tu, druga tamo.... igracke su mi najmanji problem, njih za cas pokupim ali stvari me mnogo nerviraju... kad njih slozim i stavim na mestu sve mi izgleda mnogo bolje cak iako nije ni usisana soba...

I stefan manje jede, vise pije mleko, mada znam da ne bi trebalo toliko ali on popije 3-4 flasice sta cu.... ne mogu da ga drzim gladnog....

ljubi Tacu lepoticu!!!

Smajli koji sirup ije strahinja? ljubi ga!!!

Odoh sad da pa .... i jos neke stvari da slozim... napravio mi se krs u ormanima....

ZA SVE!!!
helena M
Poslato 31/3/2011 10:41 (#758146 - je odgovor na #758141)

Elitni Član

Poruka: 673
5001002525
Jutro,devojke!!!!!!!!

Ala ste vredne.........mene je mrzelo ovih dana da pisem,pufnica mi se malo prehladila,pa sam bas bila ......prvo joj dva dana curio nosic i kijala je,pa joj se onda zapusio i sada je malo bolje ima jos sekreta al je ok,nije imala temperaturu........na kraju nam je pomogao caj od belog sleza koji sam joj stavljala u nosic i njim je inhalirala,e onda sam joj sinoc namazala mast ispod nosica i isekla glavicu crnog luka i stavila u spavacu sobu tako da je spavala 19sati bez budjenja i krkljanja

Ja tek treba da sredjujem stan,a tako me mrzi........

I pufna u zadnje vreme slabo jede,ali je ja ne teram kada slabo doruckuje onda vise ruca ili obrnuto tako da se ne uzbudjujem oko klope..........jede koliko moze....

Bravo za Nidzino spavanje i Sladjo svaka cast za organizaciju za rodjendan

Baky,ja nemam komentar za dr!!!!!!!!!!!! Ljubi Petricu punooooooooooo

Taco za zubic

I to je to sto sam zapamtila

vas sve!!!!!!!!!!!
dunja26
Poslato 31/3/2011 12:06 (#758151 - je odgovor na #745256)

Expert

1000100100100
evo nam i helene, super da je pufnica pregurala prehladu bez dr-a, sad ce svaku narednu prehladu lakse i brze da pregura, pufnicu

micka bila sam danas da podignem deciji, uplacen je za februar a posto ja imam resenje od 16.2. dobila sam 950din za pola meseca a sledeca uplata ce biti oko 20og otprilike i to ce biti za mart
ja se oko nereda uopste ne uzrujavam, vise ne, violeta raznosi stvari tamo vamo i nemam nameru da pospremam tokom dana vec sve pospremim uvece kad ona zaspi, jedino kada neko treba da dodje, a mm isto nije neko olicje urednosti ali sredi svoje stvari kada mu kazem

stizu moji roditelji u nedelju, jedva cekam, nisam ih videla nekoliko meseci i bas se radujem

smizla je zaspala, mm skuvao kaficu

tipkamo se kasnije
baky
Poslato 31/3/2011 13:11 (#758156 - je odgovor na #745256)

Elitni Član

Poruka: 1182
1000100252525
drustvo

Da se i ja brzinski javim, bili juce kod nase doktorke dobili sirup, grlo crveno kako sam i mislila, nos zapusen, ali sad je bolje....

Sladjo ne brinem ja zbog njene kilaze, u pocetku jesam kad je dodavala 40 g za 10 dana, a kasnije je najvise 500g mesecno i dr je zove manekenka Bravo za organizaciju za rodjendan

Micka srecan minic sa zaksanjenjem, svaka cast sto si tako vredna, ja slabo imam vremena da se opetrecujem dal je glanc cisto ili ne ali kad se zbrzam pocistim sve za pola satakao sad

Taco za zubic

Helena

Mm i ja idemo danas otvara se kod nas Forum Shopping centar nadam se da cemo moci da udjemo idemo sa komsijama...

Kuckam veceras sve vas
Marija123
Poslato 31/3/2011 16:01 (#758168 - je odgovor na #758156)

Expert

Poruka: 1233
100010010025
juhuuu stiglo leto
jel ste dobri?
mi po kuci, devojke isle u skolicu pa gledaju elma a ja cekam mm da dodje pa da idemo u setnju....
neurolog mi nije rekla nista posebno, da pratim pritisak i kad mi padne da pijem vode a kad mi skoci da legnem da se odmorim.. ne znam kako da to izvedem na poslu...
uzivajte u ovom divnom suncu
Administrator
Poslato (#758175)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

smajlic
Poslato 31/3/2011 17:22 (#758175 - je odgovor na #745256)

Elitni Član

Poruka: 686
500100252525
Gde ste mamice?

Mi kuci,Strahinja se prehladio,dal zbog ovog vremena ili vrtica nemam pojma,curi mu nos i kaslje,bar nema t,danas nije ni isao u vrtic,sad spava mada je ceo dan kenjkav i nervozan

Pije FERRUM LEK za gvozdje i stolica mu je bas crna,mada me to ne brine znam da je zbog sirupa,brine me to sto od juce ima proliv,ne znam dal je od sirupa ili je sve to spojeno sa prehladom?

Kako su bebci,nadam se da su svi dobro i da uzivate u ovom lepom vremenu

Marija,dobro je da ti nije nista Ja imam nizak pritisak i ginekolog mi rekao kad osetim da mi je lose da legnem i da malo podignem noge na neki jastuk,a tebi rekli kad ti je visok da legnes,ko je sad u pravu?
Facebook
Pređi na stranu: < ... 134 135 136 137 138 139 140 >
Nalazite se na strani 140 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi