Lepljiva Klub trudnica - drugo tromesecje
Pređi na stranu: < 1 2 3 4 5 6 ... >
Nalazite se na strani 1 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   U IŠČEKIVANJU -> TrudnoćaFormat poruke

Mirche
Poslato 3/6/2010 18:10 (#712057)
Naslov: Klub trudnica - drugo tromesecje

Poruka: 2779
2000500100100252525
Evo nove teme...
Vrh stranice Dno stranice
Beca
Poslato 3/6/2010 18:29 (#712066 - je odgovor na #712057)
Naslov: RE: Klub trudnica - drugo tromesecje

Expert

Poruka: 2012
2000
E,Mirche, al me uplasi, taman htedoh kucati kada ono dole, zamrznuto...

Evo i nas drage moje trudnjacice.Dosli sa odmora pre par dana, i od tada turbo.Fenomenalno se proveli, prvi put smo bili u Steimarku, austrijska republika.Sve je bilo ok, smestaj, priroda, vreme a HRANA da vam ne pricam...
Milica je citav dan jurcala sa tatom, a mama je imala privilegiju da coolira na terasi i cita neku dobru knjigicu.Uf, lepote i miline...

Inace pre puta bila sam na kntroli, vadila krv, test opterecenja secerom i hvala Bogu sve je ok, osim malo losije slike kada su u pitanju crvena krvna zrnca, ali i to je u fizioloskim granicama u u normalni u drugoj polovini trudnoce.Pijem vitaminski kompleks koji ima 60 mg Fe, a 30 je dovoljna dnevna doza, ocigledno je da se mozda ne sintetise, pa cemo ga pojacati u ishrani.

Inace bebica je ok, bez obzira na moje za sada samo +3 kg.
Predvidjen termin porodjaja je oko 4.09. a bebica trenutno tezi oko 900 gr, a da me ubijete ne mogu da se setim duzine, a nema sanse da ustanem da gledam i Mutter-Kind pass jednostavno me mrzi
Milica je sa tatom u gostima kod nekih prijatelja, pa se ja opustila...

Inace drago mi je da ste sve, hvala Bogu dobro.Citala sam postove u nazad, i vidim da je Jasmina prosla dobar stresic, ali ok sve je dobro sto se dobro svrsi.

Cestitam na devojcicama i naravno na decacima, svima koje su saznale pol.
Vidim da vec znate imena za bebice, a ja nista ne zna i mislim da ce tako da ostane do kraja.Ovaj put mm bira ime i kaze da ce do kraja da me u drzi u neizvesnosti

Ma nema veze, neka nasa prineceza bude ziva i zdrava, kao i njena sekica, ime nije vazno...

Inace i moj se stomak dobrano rasteze, i buvalno me boli koza, citavog stomaka, mazem se najstrasnije ali dzaba.Bolove osetim s veremena na vreme i sa strane, ali to su ligamenti i u granicama normale su.

Sto se tice udaraca i meni je frka, jer Milica pola noci spava u krevetcu, a kasnije sama predje kod nas i tada nastaje horor.majko moja kako nemirno spava...
Ja se okrenem naopacke i cuvam koliko mogu...

Eto toliko od nas!!!
Mazite slatke trbice i uzivajte!!!
ili ili
Poslato 3/6/2010 19:08 (#712072 - je odgovor na #712057)
Naslov: Re: Klub trudnica - drugo tromesecje

Član Veteran

Poruka: 254
1001002525
Drage mamice, već dugo pratim forum i sve vas čini mi se pomalo poznajem.
Radujem se kada vam se dešava nešto lepo, smejem dogodovštinama, sekiram se kada se čini da je nešto krenulo malčice naopako i tako...
Tek sada sam shvatila da ću uskoro preći u treće tromesečje a da vi mene i ne znate uopšte. Nije to lepo.
Možda sam tako ćutala sa ove strane jer sam čini mi se dosta starija od svih vas.
Ali, možda bi vam baš moj savet ili lepa reč dosta značila (od jedne iskusne (treći put) trudnice).
Imam 44 godine, dvoje velike dece jer sam se baš mlada udala i sada nestrpljivo čekam malu dušicu Uroša!
Cela porodica je srećna i jedva čekamo septembar da se više ne kuckamo i ne mazimo preko stomaka već da izljubimo našu dušicu!
Ljubim vas sve i eto....tu sam!
LediIv
Poslato 3/6/2010 20:00 (#712081 - je odgovor na #712057)

Expert

Poruka: 3407
20001000100100100100
ili ili, dobro dosla na forum!
a ja, evo, koristim priliku sto je mirche obnovila sve teme da se prijavim na ovo tromesecje, iako mi fale jos dva dana da budem punopravan clan . ali ovako cu valjda uspeti da uhvaitm korak sa svima vama, posto vidim da je ovde mnogo zivlje nego na prvom, pa se dosta tokom dana ispise. mada citam ja i vas vec nekoliko dana .
dragana.srb
Poslato 3/6/2010 20:17 (#712086 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

Poruka: 569
5002525
Evo i mene konačno da vam javim rezultate amniocenteze. Zvala sam juče i nosim zdravu curicu! Ono što sam ustvari htela da vam napišem jeste ono što mi se dogodilo juče i kako sam shvatila gde živim i kakvi su nam zdravstveni centri. Juče ujutro u tri sam dobila bolove u levom bubregu sa kojim inače imam probleme jer se u njemu stvara kamen, i bolovi su bili toliko jaki da sam morala da odem do Urgentnog centra po pomoć. U Urgentnom sam provela satipo vremena i na kraju ništa nisam uradila osim što mi je konstatovano da imam kamen u bubregu što sam znala i bez njih. Dugo sam čekala prvo sestru koja je spavala, a posle i doktora i .... Sve u svemu iz Urgentnog sam upućena sa još većim bolovima u Višegradsku da nadjem nekog ginekologa koji bi mi pomogao sa bolovima jer oni ne znaju šta da mi daju. Odem ja u Višegradsku i opet je nastupilo budjenje doktorke koja me je detaljno pregledala i vaginalno i ultrazvukom da bi mi na kraju rekla da ne može da mi pomogne sa bolovima jer nemaju lekove. Ja u agoniji, nemate pojma kakvoj, em trudna em bolovi ludački odlazim u Savsku u apoteku i kupujem Baralgin koji mi uopšte ne pomaže. Zovem svog doktora koji ne shvata pod kakvim sam bolovima i govori mi da kupim Spazmeks ne bi li mi prestali bolovi. Obilazimo ceo grad i posle puno vremena nalazimo ga samo u jednoj apoteci. Nadjem nekog da mi da injekciju i shvatam da mi čak ni to ne pomaže. Umirala sam od bolova čitavih šesnaest sati i došlo mi je da se ubijem. Na kraju odlazim kod mog doktora na Kliniku i čovek kad me je video kako izgledam daje infuziju i kroz infuziju Longacef i Novalgetol i tek tad mi je malo svanulo i bolovi su se prvi put posle šesnaest sati smanjili. Inače, povraćala sam zbog bolova više od dvadeset puta i jedva su mi pronašli venu jer sam dehidrirala. Sve u svemu, muka mi je od naših medicinara i situacije u ovoj zemlji! Bitno je da je bebac dobro i da je u celoj mojoj agoniji bar ona uživala. Eto imala sam potrebu ovo da vam napišem jer sam se juče provela kao bosa po trnju.
LediIv
Poslato 3/6/2010 20:25 (#712088 - je odgovor na #712086)

Expert

Poruka: 3407
20001000100100100100
o, boze , strasno!
ali najvaznije da je s bebicom sve u redu i da je zdrava, to je sigurno veliki teret s ledja koji je spao
Jeka77
Poslato 3/6/2010 20:46 (#712092 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

Poruka: 380
100100100252525
Ili ili i Lady, dobro nam dosli u klub

Dragana, dobro je da je amnio dobra a bas te snaslo. Tuzno je sto pati trudnica koja nosi zivot i tako te setaju, pa i ti dr u urgentnom moraju da znaju sta sme trudnica i da reaguju, ma strasno ali nista novo...bitno da si sada dobro i nalivaj se vodom.

Beco, divno da ste se odmorili i svi zadovoljni.

skljonco
Poslato 3/6/2010 20:57 (#712094 - je odgovor na #712057)

Expert

Poruka: 1253
10001001002525
O Dragana covece , pa nema to kad krene sve glupost do gluposti, al Bogu hvala pa je AC prosla onako kako smo svi zeleli.Cestitam ti curicu , u pravu je neko ,ne znam da li Lavanda ili Ducki kad krene onda il su sve curice il su sve decaci.Okko mene u prvoj trudnoci sve decaci, i sada osim vas sa foruma , od ostalih prijatelja sve decaci, a ovd emalo vode curice.Videcemo , ja jos ne znam , nisam opterecena al me vise nervira sto me svi pitaju, ako da ja krijem :0, a volela bih da malo razmisljam o imenima i da se orijentishem na boje, jer ovde je bash, bash podeljeno roze,plavo.Al dobro ima vremena.
Ili.Ili dobrodosla, sta ima veze sto si starija od nas, taman da nas ima sa raznim iskustvima, dvoje velike dece bravo, bravo.Uzgred meni je Uros prelepo ime !
Beco drago mi ej da si se lepo provela ,nama tata nocas stize pa cu i ja od sutra da se odmorim , salim se al ,stvarno samo se isfrsirala za ove dve nedelje.
Eto mi sutra ulazimo u 25 nedelju !
Tipkamo se , uzivajte
nellam
Poslato 3/6/2010 21:03 (#712096 - je odgovor na #712057)

Član

Poruka: 47
25
Evo i ja da vam se javim , jutros sam bila na kontroli i sto se tice bebice sve je u redu , ali me je doktor tek jutros zbunio .U 19-toj nedelji mi je rekao da nosim decaka , a danas tacnije u 24-toj nedelji mi je rekao da nosim devojcicu .Tek sada sam skroz zbunjena . Ima li neko od vas slicnog iskustva , i sta je sad tacnije , u sta vise da verujem ?
bobba
Poslato 3/6/2010 21:04 (#712098 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

Poruka: 520
500
Dragana cestitam ti na zdravoj devojcici! Zao mi je sto si se toliko namucila, sva sam se najezila dok sam citala. Kazu da je bol u bubregu najjaci bol koji postoji pa mogu da zamislim kako ti je bilo. Ti ces pamtiti ovu trudnocu po mnogo cemu. Vazno je da si sad dobro i da je tvoja beba kako treba.
Ili ili i LediIv dobro vi nama dosle i lepo se druzile!
Beca tebe bas dugo nije bilo a sad citam i zasto. Ma nek je vama bilo lepo na odmoru.Vidim da je tebi i Jeki isti termin i obe nosite devojcice!
Znaci i kod vas tata bira ime.
Nasa mrvica ce se takodje po tatinoj zelji zvati Marko, ako Anja ne presudi drugacije.
Kiss za sve!

Promenjeno od bobba 3/6/2010 21:06
bobba
Poslato 3/6/2010 21:13 (#712100 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

Poruka: 520
500
Nellam tvom dr ocigledno ultrazvuk nije jaca strana. Po nekoj logici sad bi trebalo da sa sigurnoscu vidi pol jer je trudnoca starija ali i sa 19n se lepo vidi.
Meni su dva razlicita lekara rekla da je decak a juce nisam ni pitala pa ja se drzim toga dok ne ispadne da je devojcica kad se porodim. Bilo je i takvih slucajeva.
Skljonco konacno ti stize muzic! A tek sto ce se iznenaditi kad vidi kako mu je zena sredila kucu! Ja mislim da ce se Andrija najvise obradovati.
Jeka77
Poslato 4/6/2010 04:08 (#712148 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

100100100252525
Pa jel moguce da samo ja ne spavam nocu :-( Ali kao navijena, uzas...Samo vi spavajte
Kiss
Jeka77
Poslato 4/6/2010 05:09 (#712149 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

100100100252525
Dobro jutro i zvanicno...
Posto bdim od 4h, shvatih da sam vec u 7.mesecu tj.u trecem tromesecju i jeste da je teze fizicki ali je psihicki opet sigurnije, bar sam ja...moram da skoknem do 3.tromesecja da vidim kako se one provode ali ostajem i sa vama da se druzimo...kao da vas znam 100god
Kiss
Prex
Poslato 4/6/2010 08:08 (#712180 - je odgovor na #712057)

Expert

Poruka: 3370
200010001001001002525
Dobro jutro svima Kako ste od jutros drage moje? Nadam se da ste sve dobro i da ste lepo raspolozene Od ponedeljka konacno najavljuju suncano i toplo preko 30 stepeni i stvarno je krajnje vreme, ne mogu da verujem da je jun mesec a mi jos uvek nosimo jakne ujutru i ova kisa mi se smucila...

Dragana sva sam se najezila kad sam citala sta ti se sve izdesavalo i kako si se namucila...da covek ne poveruje kakav los zdravstveni sistem imamo i koliko on vapi za jednom sveopstom reformom. Mnogo mi je zao sto si morala da prodjes kroz sve te muke i strasne bolove, nadam se da je to sada iza tebe i da nece vise da se ponavlja. I ja sam cula da su ti bolovi u bubregu nesto najstrasnije, ma evo kosa mi se dize na glavi pri pomisli sta si sve prosla. Ne mogu da verujem da su te tako setali naokolo celog dana, pa to je sramota. Nego kakav ministar takvo i zdravstvo. Gospodin svuda prica kako je nase zdravstvo tako dobro da se nalazi u "Ligi sampiona", a on sam otisao u Nemacku da mu urade operaciju koja se kod nas rutinski radi u svim klinickim centrima. Ne treba nam bolji dokaz o tome da li on sam veruje sektoru kojim ministruje...sramota. A mi ostali smrtnici kako nam se zalomi...ma toliko sam besna kad razmisljam o svemu tome da ne mogu da vam opisem.

Nego Dragana najvaznije je da su ti rezultati AC dobri. Sad sam bacila pogled i na onu zamrznutu temu, Nenaj drzimo ti palceve za AC i sigurna sam da ce sve biti u najboljem redu.

Ili ili dobrodosla u nase malo drustvance, steta sto nam se nisi i ranije pridruzila pa da se druzimo kroz celo drugo tromesecje, posto kazes da uskoro prelazis na trece. Doduse i ja bi uskoro trebalo da predjem na trece I naravno da nema veze ko koliko godina ima, pa bas je divno sto si se odlucila za trece dete iako imas vec dvoje odrasle dece. A tvoji iskusni saveti su vise nego dobrodosli

LediIv konacno nam se pridruzujes ovde draga, nestrpljivo sam te ocekivala

Beco bas mi je drago da ste se tako divno proveli i lepo odmorili. Uzivaj i ljubi mi Milicicu

Ja sam se malopre cula sa tatom. Tara i moj tata su se vec spremili za plazu i doruckovali i krenuli u uzivanciju, a babe se jos razvlace pa ce im se kasnije pridruziti. Moja cica uziva sa bakama i dedom i to mi je najvaznije.
A mm i ja smo za vikend isplanirali veliku radnu akciju, krecicemo nasu spavacu sobu i premestati neki namestaj, moramo da ispremestamo neke stvari i napravimo prostor za novog clana Danas moramo da idemo da odaberemo boju (ili boje, htela bih da iskombinujem dve boje zidova u toj sobi) a nemamo predstavu sta hocemo, nego sta nam padne na pamet tamo na licu mesta...

Inace isla sam da se prijavim za psihofizicke vezbe za trudnice i krecem 15. juna, bas se radujem. Proslog puta sam isla i naucila sve vezbe disanja, ali sad sam sve zaboravila pa hocu ponovo jer su mi te vezbe mnogo pomogle na porodjaju.

Mnogo sam vas udavila i odoh sad da radim, jos samo sledece nedelje i odoh na zasluzeni odmor od 12 meseci...jedva cekam
Sve vas puno pozdravljam i veeeeliki kiss od mene za sve
skljonco
Poslato 4/6/2010 08:24 (#712185 - je odgovor na #712057)

Expert

Poruka: 1253
10001001002525
Prex zeno spavaj malo ovaj vikend kad vec mozes, salim se naravno znam kakva je euforija oko spremanja .Vidish dd nije bilo razloga za brigu, kako deci moze biti sa babama .
Jekooooooooooooooo ne idi na treceeeeeeeeeeeeeee, salim se mada cemo uskoro i mi tamo , sto ce biti super sve poznata ekipa.
Bobo stigao nam tata jutros rano oko 4h.Andrija kad se probudio jutros oko 8 i video ga seo na krevet i jedno 15 puta rekao gde si? a tu si ,dosao kod mene .Macka necu nista da raspakujem nego cekam da oni ustanu pa da mu tata da pokloncice, i od baba, i od deda, od tetki, drugara, nisam mu ni pominjala nista
Eto drage , mene je beba nocas tako sutirala, covece zaboli me, imam utisak da je tako nisko,pa kad me sutne ja pomislim upiskicu se.Mnogo mi je nemirna ova bebana, Andrija je bio miran,ustvari on je bio dug pa verovatno nije ni imao mesta ,mukica .
Idem sad tipkamo se, odoh da posrcem ness,kako mirise prosto mu ne mozes odleti .cmokiciiii
duckiduca
Poslato 4/6/2010 08:25 (#712186 - je odgovor na #712180)

Expert

Poruka: 3556
200010005002525
Jekko , Prex ne napustaj te nas..sacekaj te nas pa svi zajedno da odemo u trece tromesecje ja ne mogu da zamislim da udjem na drugo a da ne vidim vase postove..sta da vam kaze meni je JOca pokvario komp pa koristim mm-ov sada uzas..a mrzim ove velike da koristim..eto ni sada mi ne da da kucam.. LJUBIMO VAS PUNO

DRAGANA DRAGO MI JE DA TI JE SADA BOLJE..NASI LEKARI SU CUDO..NO COMMENT A OVDE PO NORVEZANIMA SVE MOZES DA PIJES OD LEKOVA.. I CESTITAM TI DEVOJCICU.¨

KISSS
Jeka77
Poslato 4/6/2010 09:13 (#712202 - je odgovor na #712057)

Ekstremni Član

100100100252525
Ma ne idem ja nigde, u 3.cu zvanicno a kod vas cu da se svercujem

Skljonco divno sto je muzic stigao, valjda ima pokloncica i za tebe, ja mnogo volim poklone tj.ritual

Prex vidis da Tara uziva i da te ostavila malo da odmaras i bavis se bebom, pametnica, blago njoj sa bakama i dekom, osecam da ih zavrce kako stigne

Ja sam sada ruckala i sada cu da varim...ljubim vas sve
danca
Poslato 4/6/2010 09:24 (#712205 - je odgovor na #712057)

Član Veteran

Poruka: 276
100100252525
wow, pa ja juce imala bas puno posla i nisam stigla da se ukljucim, a od jutros tek vidim koliko ste vi juce ispisale... cek imamo i novu temu...

a imamo i nove trudnice... divno!! Ili ili, Lady dobro dosle!! Bas lepo sto ima i starijih trudnice sa puno iskustva, steta Ili ili sto nam se nisi ranije pridruzila, sigurno bi nam stosta korisno savetovala. I samo da ti kazem da je i moja mama rodila trecu devojcicu kad smo mi vec bile velike (najmladja seka je 13 godina mladja od mene) i meni je zao sto posle nje nije rodila jos jedno dete, sad bi najmladja imala drustvo. Svaka cast za hrabrost!

Jao Dragana sto si se ti namucila... pa stvarno nemam komentara za nase zdravstvo. Jedino sto mogu da ti kazem je da budes srecna sto je sve napokon proslo, i sto su rezultati AC super, da mislis na tvoju princezicu i ne nerviras se, jer to nista nece promeniti, samo ces se ti lose osecati!!

Prex, el vidis da si se dzabe sekirala i da Tarica uziva sa bakama i dekom! Jeste da tebi sigurno nenormalno nedostaje, ali brzo prodje to vreme, a i barem koristite da obavite radove u kuci. Posle kad se ona vrati i ti odes na trudnicko, ne preostaje vam nista drugo nego da uzivate.

Jeko, cekaj i nas, sad za koju nedelju ceo paket prelazi na trece!! Au kako vreme brzo prolazi... cini mi se kao da smo juce presle na drugo...

Skljonco, napokon stigao muzic!! Sad uzivajte...Sta je rekao za sobicu?

Joj ni ja nocas nista nisam spavala, izasla mi neka alergija na rukama, pa me je to toliko svrbelo da sam se celu noc cesala. A i budila sam se barem tri puta da piskim, posle Luka poceo da udara, i ako se skupi ne znam da li sam spavala vise od dva sata.... a danas je dan katastrofa... imacu milion stvari da uradim. Hvala Bogu da je petak!

Beco, super sto si se divno provela na odmoru! Sad si bar napunila baterije, a i Milicica se sigurno nauzivala. Ja sam se bas pitala sta je sa tobom, kad ono ti uzivas na odmoru. Bas ti zavidim!

Nellam, pa meni stvarno nije jasno kako to cas vide decaka cas devojcicu... Bolje da ti i ne kaze pol nego tako da nagadja.

Uh, ja se bas raspisala, odoh sad nesto da radim, ostao mi je citav haos od juce...
Cmokici za sve divne tibice
Administrator
Poslato (#712217)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

malisha75
Poslato 4/6/2010 09:51 (#712217 - je odgovor na #712057)

Expert

Poruka: 1818
1000500100100100
Dobro jutro i od nas! Konacno sam juce izasla sa drugaricom, posle duuuugo, duuugo vremena. I bas mi je bilo lepo, mada sam stalno razmisljala sta rade moji momci i da li je tata uspeo da uspava Ivana. Na moje iznenadjenje, mali je zaspao jos oko pola deset (sto je inace za njega jako rano) i spavao sa jednim vrlo kratkim budjenjem do osam jutros! Uh, kakva je to razlika. Puno stvari moze da se poradi kada dete zaspe na vreme.

Prex, Tara sigurno uziva! Ja sanjam more. MM je obecao da ce se brinuti za Ivana stalno, a da ja mogu da kuliram na lezaljci u hladu . Jedva cekam!

Dragana, bas mi je zao sto si prosla kroz sve to. Znam da u trudnoci moze da se pije Buskopan, jer on opusta misice, ali je u tvom slucaju najvaznije nalivati se sa puno vode. Trebali su odmah da ti daju infuziju, to ne moze da skodi. Nemam reci za Urgentni i Visegradsku. Vozaju trudnicu u takvom stanju umesto da okrenu par telefona i raspitaju se ako vec ne znaju da rese problem sami. Bzv...

I takoc, ja sam rekla da necu da razmisljam o imenu sve do pred kraj trudnoce, ali sad kako smo saznali pol, morala sam da bacim malo pogled na sajt http://www.behindthename.com/. Postavila sam link i na temi predvidjenoj za to, ali je ona u okviru Beba, a mislim da ko vec ima bebu nece naknadno razmisljati o imenima, pa rekoh da i ovde pomenem. Sajt je super, jer su tu sva imena. Kome je smaranje da sve pretrazuje, moze da izabere opciju recimo samo slovenska imena, pa onda dobije samo nasa.

Kod nas dve je novost da imam strasan apetit. Juce sam ceo dan nesto jela. Mislim da bih mogla da pojedem tonu cherry paradajza npr. Stomak mi raste odjednom. Do pre tri nedelje ga uopste nije bilo a sad je kao lopta. Mozda sam malo i naduvana od silnog paradajza .

Isteklo je moje vreme za komp... Pozdrav svima...
Jasmina Babic
Poslato 4/6/2010 09:52 (#712218 - je odgovor na #712057)

Expert

Poruka: 1205
1000100100

Dobro jutro vrednice!

Bas smo se raspisale, pa i novu temu otvorile

Beco, dobro dosla nazad. Drago mi je st ste imali tako lep odmor. Mi planiramo polovinom iduceg meseca, ali pisacu vise kad budem znala detalje. Joj, ne daj Boze da saznas kakav je to stresic bio, ali zato smo sad savrseno mirni, i cini mi se postali smo nekako nas dvoje jos blizi, vise se mazimo, nezniji smo jedno prema drugom, stalno e ljubimo, cujemo se desetak puta u toku radnog vremena, onako nebavezno. Sad nam je bas super. Mislim uvek smo mi bili pazljivi jedno prema drugom, ali nekako obaveze, posao, Marko i sl su nas bas bile okupirale pa smo u poslednje vreme pricalis amo sta treba i kako cemo. Posle ovoga, skroz smo rastereceni i posveceni sebi i nasim medenjacima

Ili Ili, super sto si nam se javila. Slobodno pisi. Ja sma tako u prosloj trudnoci citala sve od drugog-treceg tromesecja, a ukljcuia se na caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana. Bilo mi glupo nesto kao spijun, sve itam a ne predstavljam se. Od tad sam redovna na forumu i stvarno mi puno znaci. Atmosfera je super i kao sto jeka kaze, kao da se znamo 100 godine. Videces! Meni sta god se desi trcim na forum da "prijavim" i brinem za ostale drugarice kao da su mi najrodjenije. pricam i mm o vama. ma super ste!

Ledi Iv, mi se znamo sa ranijih caskanja cini mi se? U svakom slucaju dobro dosla!

Dragana super za AC,mislili smo na vas i super za curicu! Zao mi je sto si tako prosla sa bubrezima, ali opet, najvazniej da je bebica dobro, to je najveca uteha. Nadam se da si i ti dobro sad

Skljonco, Andija je meden, sigurno ce da uziva u pokloncicima

Bobbo, ma ime vam je super, pravi izbor za snajku jos nismo izabrali ime, ali javicemo!

Nellam, samo da sve bude ok, nije bitno koji je pol! Ali bez veze sto zbunjuju.

Prex, Ducki, Danca, veeeliki pozdrav za vas. Pisite   I za Taricu na moru, vidis da joj je super. Ma oni ce svi da joj ugadjaju, ne brini

Facebook
Pređi na stranu: < 1 2 3 4 5 6 ... >
Nalazite se na strani 1 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi