Lepljiva Klub trudnica - drugo tromesecje
Pređi na stranu: < ... 105 106 107 108 109 110 111 >
Nalazite se na strani 111 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   U IŠČEKIVANJU -> TrudnoćaFormat poruke

djiki
Poslato 30/3/2011 20:58 (#758119 - je odgovor na #712057)
Naslov: Re: Klub trudnica - drugo tromesecje

Expert

Poruka: 2195
2000100252525
Pozz zene
Ja opet samo preletela sta se desavalo u poslednjih par dana,i nisam shvatila zasto je Vaj ponovo u bonici??
Kod mene ludo.U subotu me uvatila takva gripcina da me je koza na dodir bolela. Imala sam temperaturu a sve sam se snebivala i trpela da ne pijem febricet i ako je dozvoljen u trudnoci,dok nisam vise mogla da izdrzim bolove u kostima i misicima...
I onda sam uzela sirup koji Elena nece naravno i opet uzimala minimalne kolicine,znaci za decu do 12 godina idu 2-4kasike 4 x dnevno a ja imam 34 godine i uzimala sam po kasiku-dve
Elenu uzeli moji da cuvaju taj dan i tu noc je prespavala kod njih,kad sutradan u nedelju,moje dete opet bolesno,aaaaaaaaaaaaaa.
Povracala im nocu..evo sada je prehladjena kao nikada do sada,slajma na sve strane..prvo se budila zbog kaslja prosle nedelje svaku noc,sada zbog nosa,i tako u krug...Ne spavam nocima a kontrakcije me pice sve u sesnaest.Mrtva sam preko dana a moram oko deteta,valjda me zato i tresu kontre,nema tu odmora dok traje obnova.....
Posle svakog posla tipa pranja sudja,kuvanja,prostiranja vesa,ja legnem makar na 1o min.sva sam usporena i ne podnosim sebe ovakvu,treba mi pola dana za svaki posao..Jedva cekam da se ova trudnoca zavrsi i da rodim zdravo dete ,pa da se aktiviram...
Uglavnom komp. mi se pokvario pa me prepodne ni nema na njemu,kod mm je laptop i ponekada uvece pogledam sta ima ako mi dete dozvoli od pepe praseta ,miki mausa,pokoja i sada su joj aktuelni neki pingvini,danima me urnise da joj pustim pingvine a ja pojma nemam sta je to....
Opet vas nisam detaljno citala a moram da idem dete mi place a zaspala je pre sat vremena,puna slajma...
Vrh stranice Dno stranice
tirina
Poslato 30/3/2011 23:18 (#758125 - je odgovor na #712057)

Elitni Član

Poruka: 987
500100100100100252525
Pozz žene
Ušla sam na forum za sekund, verovatno zato što su sitni sati.

Djiki znala sam da je neki haos čim se ne javljaš. Ljubi nam našu drugaricu da što pre ozdravi, a ti se drži, šta da ti kažem. Batali malo kućne poslove to ti nikad neće pobeći pa odmaraj što više možeš.

Ja sam danas bila na kontroli, nije mi radio ginekološki pregled-kaže to se izbegava zbog infekcija, jer ako nema tegoba nema potrebe. Oni gadni udarci u grlić i bešiku su normalni jer je trudnoća veća. Sa batom je sve ok, ima 1100g. Ja moram da pređem na neslanu hranu zbog predispozicije za visok pritisak (opet) a to mi je rekao kad je gledao prokrvljenost krvnih sudova posteljice. Nisam se ugojila ni gram od prošlog puta, a to je nešto više od mesec dana.

Idem da čitam šta se dešavalo.
ljubav
Poslato 31/3/2011 00:05 (#758127 - je odgovor na #758125)

Iskusan Član

Poruka: 98
252525
ZDRAVO ETI I MENE...

Da znate da lepo vreme mami van ja sam celi dan bila napolju...uzivala...

Meni net nije radio ovih dana kako treba evo sad je bogu hvala kako treba ...menjali neke kablove pa cas imam cas ne ali i tome dodje kraj....

JA SAM JAKO UZBUDJENA SUTRA IDEM NA UZ

Bone bravo za vas masala bas ste napredni samo tako....

I mene mrzi da kuvam a i dosadila mi zimnica..mesa jedva cekam sezonske salate ne ove sad plastificirane vec one kad im je vreme over su sada pune otrova....ja bioh samo na salate zivela...

POZZ ZA SVE ODO JA NA SPAVANJE UJUTRU IDEM KOD DR....

Bokac
Poslato 31/3/2011 00:24 (#758128 - je odgovor na #712057)

Elitni Član

Poruka: 728
50010010025
E ljubav i ja idem sutra na uz i pregled kod moje dr. Tirina veliki dasonja ce to biti svaka cast
Djiki kao sto ti rekose smiri se sa kucnim radovima bar dok te prehlada ne prodje.
Ja sam danas citav dan u lutanju bila. Prvo u setnji pa u molu. Kako nemamo auto moje dete
smo drugarica i ja odvele do mola joj sto je bilo frke oko autica i vozica. Cini mi se da sam ga i ostavila tamo ne
bi primetio da me nema A posteno se izvristao. Joj sto mrzim ovu vristavu fazu kod dece..
pereca
Poslato 31/3/2011 08:23 (#758137 - je odgovor na #758127)

Elitni Član

Poruka: 882
500100100100252525

Drage moje napokon sam sama !!! Koja tisina....uzivam.

Bonee super za bebca bas je napredan!!!

Tirina i tvoja    je super !!!pa ako je sve ok i ne mora niko da te pregleda, mene sada cesto pregledaju i bas bih volela da me malo zaobidju.

Djiki draga ti si se bas namucila  . Nadam se da ce sve to uskoro da vam prodje. A za ove kucne poslove u kuhinji pa cak i za prostiranje vesa imam jednu visoku stolicu i ja sve lepo sedeci jer drugacije ne ide i na to sam se navikla, dosta je lakse i ne steze stomak.

Decaci su ovih dana bili stvarno nemoguci i samo su se svadjali i kenjkali i sada su izgleda napokon ok. Matija je opet bio kod dr i ispostavil ose da ima nadrazaj levog uva i dobio je opet antibiotik a Luki je bolje tako da smo nadam se zavrsili za ovu sezonu . Sada i ja mogu da se oporavljam. Mogu vam reci da se sada osecam najbolje od kada sam ostala trudna pa se nadam da ce barem malo potrajati. sada sam na + 8kg ali je sve u stomaku po ovom meracu sam u normalnoj grupi  . Navikla sam se na ovu dijetu i  nije lose, sada se bas zdravo hranim ali mi nedostaje sladoled....sve za

Ljubav i Bokac javljajte kako je bilo na uz!!!!

Sve vas

pereca
Poslato 31/3/2011 08:29 (#758139 - je odgovor na #758137)

Elitni Član

500100100100252525

E i ko je za   ili caj!! Danas sam ja dezurna!

Vaj javi nam se!!!!!!

pereca
Poslato 31/3/2011 08:30 (#758140 - je odgovor na #758137)

Elitni Član

500100100100252525

E i ko je za   ili caj!! Danas sam ja dezurna!

Vaj javi nam se!!!!!!

Veca81
Poslato 31/3/2011 10:32 (#758145 - je odgovor na #758140)

Član Veteran

Poruka: 271
1001002525
Pozdrav svima!!!
Ja popodne idem na kontrolu,bas sam nestrpljiva!
Po tikeru bi trebala da se selim na trece.

Bone,tirina super za napredne bebice.

Vaj,kako si? javi se mila!!!!!!

Ja sam inace po onoj kontroli tezine(sto je dragana postavila) jos bolja od idealnog

drdraganadimitrov
Poslato 31/3/2011 10:49 (#758147 - je odgovor na #758145)

Član Veteran

Poruka: 109
100

Kako ste nam devojke!

Vredne ste od jutros. Mi malo odmaramo,mm bio prehladjen par dana(valjda pokupio na poslu),sad boga molim da ne stegne Milicu i mene.

Ljubav,Bokac javljajte kako je bilo na UZ. I ja bih trebala da odem ovih dana.Danas ,sutra videcu.

Pereco,drago mi je da su decaci bolje,uzivaj i odmaraj.

Djiki,ti bas nagrabusila,zelim ti brz oporavak i tvojoj curici,a kucne poslove ostavi,ne moras sve odjednom.

Veco,ti si onda strecnica,sto se tice kilaze,i ja jos malo u trece prelazim.

Vaj,javi kako si. amislimo na tebe.

Poz

Veca81
Poslato 31/3/2011 11:33 (#758149 - je odgovor na #758147)

Član Veteran

1001002525
dragana,ja imam "malo" vise kila od idealnog
Bokac
Poslato 31/3/2011 14:19 (#758163 - je odgovor na #712057)

Elitni Član

50010010025
E evo ja samo da vam svrljnem pre dr-a. Spremam se pa vam se javljam kad se vratim.
Mislim da ce ovo potrajati jer mi je kod jednog uz a kod druge pregled. Ali dobro samo da je sve ok.
Ajdemo lepo sve na trece, kako smo krenule da se cekamo nikako da napustim ovu temu
alhemicarka
Poslato 31/3/2011 14:23 (#758164 - je odgovor na #758149)

Član Veteran

Poruka: 129
10025
Sutra i ja na UZ popodne ! Jupi! A od ginekoloskog pregleda me muka hvata. Danas sam uzela rezultate za antitela i nema ih.

Tirina, super sto je sve ok sa batom. Blago tebi kad si izbegla pregled. Mene ce sigurno pregledati, jer idem kod nove Dr. Grlic mi je sakroponiran (okrenut prema kicmi), pa me pregledi jako bole. Do pre porodjaja imala sam normalan grlic.

Djiki, drzi se, preguracete vi to.

Ljubav, jesi li bila kod cika zube?

Ljubim vas i javite kako ste prosle na pregledima!
drdraganadimitrov
Poslato 31/3/2011 15:20 (#758165 - je odgovor na #758164)

Član Veteran

Poruka: 109
100

Cao cure,

ja bila malopre kod dr.

Bebci su po 850gr,ali su oba postavljena karlicno i jedna posteljica je malo nize postavljenja,tako da treba vise da mirujem. Ali smo u principu ok i rastemo,sto je bitno

I da pol se opet nije video,jer su bili jako nemirni,svo vreme su sutirali po stomaku da mi je stomak odskakao. Na to je dr rekao, bas su zivahni.

Veco,ja shvatila da si malo dodala,ali ne brini i da je vise. Posle porodjaja(kad dobijes ponovo menzis )brzo se gube. Ja sam dobila pole 7,5 meseci i posle toga sam za 2 meseca izgubila 8kg,bez ikakve korekcije u ishrani i vezbanju i ostala trudna ponovo,al sam zato u dojenju dodala tih 8 kg,pa sam bila status qvo.

Bokac cekamo izvestaj sa kontole.

Tirina,bravo za momka.

Al,preguraces ti pregled,a mozda i nece vaginalno da te gleda.

Poz

Veca81
Poslato 31/3/2011 15:38 (#758166 - je odgovor na #758165)

Član Veteran

1001002525
Evo mene sa kontrole

Bebac je super,jako je nemiran jedva ga dr.premerio ima oko 900g,otvara usta,kaze dr pije vodu..
Dr.kaze da mu je malo cudno sa dam se toliko ugojila s obnzirom na ishranu,pa sumnja na skupljane vode,
salje me na test opterecena glukozom i ispisao mi je predlog za bolovanje,sutra cu na komisiju.
Mi smo usli u sedmi mesec tako da se i selimo na trece,ali naravno da cemo virkati i ovde
Vajman
Poslato 31/3/2011 16:29 (#758171 - je odgovor na #712057)

Član Veteran

Poruka: 245
10010025
drage moje ja sam u visegradskoj zbog smanjnja plodove vode.ovde sam vec desetak dana.na ispitivanjima.lekovima i infuzijama.ja sam vesela i nasmejana kao i uvek,ali i jako isprepadana i izmrcvarena.ja koji sam sportski tip mesec dana vec lezim u krevetu.uzas.ljubim vas i javlkam se ovih dana.bicu ja jos ovde.e da,najbitnije je da je sa bebom sve ok.
ljubav
Poslato 31/3/2011 16:48 (#758173 - je odgovor na #758171)

Iskusan Član

Poruka: 98
252525
Zdravo ja nista isam uradila danas taman sam ula u kabinet za UZ kad zovu og dr.hitno u salu na ispomoc inace zivce gubim kad odem na preged covek je direktor klinike pa ga svi zivi cimaju tako da smo uz ostavili za sutra ujutru

Bila sam kod cika zube moram jos jednom...nije strasno...

Vaj drzi se...

Veco super bice to sve ok....

Dragana ma nek se dogura deveti mesec lako ces za porodjaj,samo nek su bebci ok....

Bokac javi da vidimo kako si prosla....

Ja sam bas neraspolozena danas bas me inerviralo ovo odlaganje...

bonee
Poslato 31/3/2011 17:07 (#758174 - je odgovor na #712057)

Član Veteran

Poruka: 162
1002525
CAO SVIMA DRAGANA BRAVO ZA BEBCE.
LJUBAV BEZ NERVIRANJE ,SUTRA CE BITI KAKO TREBA.
JA DANAS BILA NA OTVARANJE NOVOG TRZNOG CENTRA FORUM ,GUZVA UZAS ,POLETELI SVI KAO DA SSE DELI ZA DZ.BACILA SAM POGLED U JEDNOJ RADNJI ZA BEBCE I LADNO 1 STTRAMLICa ILI TI ZEKA KOSTA 3500,2800 DIN. NEZNAM SAMO KO CE DA IM KUPUJE TOLIKO SKUPO .
angelina1
Poslato 31/3/2011 17:36 (#758176 - je odgovor na #712057)

Iskusan Član

Poruka: 83
252525
cao svima...
veco i dragana bravo za bebice.....
drzi se .....
bokac cekamo rezultate...
e bonee i ja sam u trznom centru gledala ta odijelca ili yeke kako gos i ostala sam zatecena cijenama....
ja ne znam koliko sam nabacila kg,cekam da kod dr odem i provjerim....ja tako volim da setam a umorim se brzo i idem ko puz....tako da se ovih dana borim sa sobom da lezim i sjedim kuci.....i tako ja za 2 nedjelje idem kod dr i vec me hvata strah,mada se osjecam dobro....eto tako
Bokac
Poslato 31/3/2011 19:25 (#758180 - je odgovor na #712057)

Elitni Član

50010010025
Evo mene sa pregleda. Bebci su u savrsenom stanju za sad. Imaju po 1400g. Veoma aktivni.
Moji rezultati sa testa za glukozu ili vec kako ga zovete su super tako da ne idemo na drugi krug
Ja sam krenula da naticem i malo su dr-ovi delovali zabrinuto ali posto nisu veliki otoci i samo su na
nogama ostalo je na tome da cemo videti sta se desava sledeci put. Grlic mi je i dalje super tako da sam sad opet mirna.
Sledeci uz je za 3 nedelje a pregled kod moje dr je za 2 nedelje. Uf ala je krenulo da se usitnjava a curica i dalje guzom
okrenuta a prva je na redu Nadam se da ce se do kraja ipak prevrnuti pa da idemo na prirodni porodjaj. Zenske ja se bas
plasim carskog i sve me cesce hvata panika kad krenem o tome da razmisljam
tirina
Poslato 31/3/2011 23:50 (#758190 - je odgovor na #712057)

Elitni Član

Poruka: 987
500100100100100252525
Pozz žene

Ja sam se danas malo preforsirala i opet su se javili oni niski udarci. MM je imao temperaturu i sav je bio iscrpljen pa nisam htela da ga forrsiram da se bavi Anom i onda sam je opet vodila napolje dva puta pa sam crkla. Jutros sam se ispovraćala odmah posle doručka tako da sam ceo dan bila nikakva. Sutra idemo kod mojih da ja malo odmorim pa ću vam se javiti tek u ponedeljak.

Bravo za sve dobre rezultate i napredne bebe sa pregleda.

Vaj mislimo na tebe, drži se i biće sve ok.

Bokac super za glukozu i za napredne mališane.

Sviđa mi se što će nas za koji dan na trećem biti više, mada ja tamo ređe svraćam.
GORUŠICA ME UBIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa se kuckamo za koji dan
Administrator
Poslato (#758190)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

Facebook
Pređi na stranu: < ... 105 106 107 108 109 110 111 >
Nalazite se na strani 111 [20 poruka po stani]