A sta je sa svekrom?
Pređi na stranu: < 1 2 3 4 5 6 ... >
Nalazite se na strani 1 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   PORODICA -> Rodbinski OdnosiFormat poruke

kalet
Poslato 28/6/2006 18:31 (#864)
Naslov: A sta je sa svekrom?

Expert

Poruka: 2223
2000100100
Ja mislim da sve mame koliko god se ne slazu sa svekrvom, super slazu sa svekrom. Kakva su vasa iskustva? Moj svekar je ok i lepo funkcionisemo, ne mesa se mnogo, aminuje svaku nasu zelju i to je super.
Vrh stranice Dno stranice
Standzi
Poslato 28/6/2006 19:51 (#865 - je odgovor na #864)
Naslov: RE: a sta je sa svekrom?

Expert

Poruka: 5129
500010025
Verovale ili ne...moji svekar i svekrva su se bas nasli...oboje su isti...ne zna se ko je gori...ja sam mislila na pocetku da je on bolji,da je na mojoj strani...ali sam se prevarila...jako tracari...zabada mi noz u ledja....kad je samnom ogovara mm a kad je sa njim onda ogovara mene...Oni su takvi ljudi da misle da sve mogu kupiti novcem...kad sam se udala onda su mi kupovali svasta...ja nasela,mislila sam ajd vole me kao cerku....A oni me ustvari "obradjivali" da ja govorim mm kako oni misle nama samo dobro...Tada sam bila trudna...a oni su mi mm ogovarali cak su mi govorili kako se mozda svalera jer je tada radio na recepciji u nekom hotelu...
Sto je najgore uspeli su da sumnjam i da se nerviram pa cak i svadjam sa mm...
Posle nekog vremena...pocela sam da se "treznim"...i shvatila koliko su mi samo zla naneli...mom braku...
Bila sam jako naivna...i srecom okrenuh se muzu...
Kad su videli da ih ne slusam vise ...da sam se ,sto je normalno,okrenula muzu,onda su poceli njega da okrecu kako se JA sad svaleram cak i ako odem do prodavnice...
Njih dvoje su pravi tim...ne znam sta im...da li su matori pa im dosadno...ne znam....(imaju 64 god a ja 24,muz 25)
markova mama
Poslato 29/6/2006 10:10 (#904 - je odgovor na #864)

Član Veteran

Poruka: 217
100100
Stanislava, sestro slatka :D , sve je isto i kod mene, kao preslikano.
kalet
Poslato 29/6/2006 11:05 (#922 - je odgovor na #864)

Expert

2000100100
Zao mi je sto bar nemate korektne odnose sa nekim od njihovih roditelja. Tu je mozda jedna stvar, sto vise provodimo vremena sa nekim sve vise licimo na njega. Srecom, moj svekar puno radi i nema bas puno vremena za svoju polovinu - aki tako mogu reci. Ma, najvaznije je da imate podrsku mm i svojih roditelja, prijatelja i nas na forumu - ako vam to nesto znaci. Ako nista drugo, mozemo bar da kukamo, to ovde nije zabranjeno.
Standzi
Poslato 29/6/2006 12:22 (#930 - je odgovor na #904)

Expert

500010025
markova mama - 29/6/2006 10:10 AM

Stanislava, sestro slatka :D , sve je isto i kod mene, kao preslikano.

Ne mogu da verujem!!!Ja sam mislila da sam jedina!!!Ispricaj molim te nesto jos o tome...Da se uverim da je stvarno isto i kod tebe!!!Molim te...da se malo tesim
vania
Poslato 29/6/2006 13:36 (#941 - je odgovor na #864)

Iskusan Član

Poruka: 86
252525
Moj svekar je jako ozbiljan covek...veoma posten i vredan..mada mene ta ozbiljnost nervira, ali prihvatila sam ga takvog...nikad se ne mesa u nas zivot i imamo super odnos...
..respekt...
markova mama
Poslato 3/7/2006 13:11 (#1312 - je odgovor na #864)

Član Veteran

100100
Stanislava, jednostavno su isti njih dvoje, evo sad cu ti reci.........covek upada u kucu bez pitanja i najave, uzima malog a da nije oprao ruke, mene ne sljivi ni 5%, stalno me proverava-gde idem, sta radim, dolazio je kod mene na posao jer je uobrazio da se ja muvam sa nekim tamo....strasno...I ja sam mislila da je dobar, na pocetku, ali sam posle ukapirala da sam bila naivna
Standzi
Poslato 3/7/2006 21:41 (#1382 - je odgovor na #864)

Expert

500010025
Znaci ista situacija...joj neverovatno..Srecom sada su zajedno daleko od nas..Vec ih zamisljam kako nas ogovaraju i govore za mene da sam poremecena i da je mm pogresio sto me je ozenio (tako oni pricaju o meni)...A muci me jedna stvar..Vidite, vec sam napisala kako mene ogovaraju dok su sa njim a njega dok su sa mnom...Nego,kad sam ja to primetila,nisam vise odlazila tamo jer znam kakav me razgovor ceka..Ali nisam imala nista protiv da oni dodju kod nas (prezivim nekako)..
i oni meni sad svaki dan nabijaju na nos kako ja ne dolazim kod njih,uvek moraju oni da dolaze bla bla ...Pa mene zanima sta vi mislite da li sam ispravno uradila,ne odlazeci tamo ili ne...Ponekad posumnjam u sebe, kako i ne bi kad mi svaki dan kljucaju..
Nisam im rekla zasto ne odlazim vise kod njih jer sam "slucajno" presluskivala njihov razgovor jako me interesovalo
Oni nisu ni svesni sta sam ja sve cula...Jednostavno nisam ih vise mogla gledati
Mirche
Poslato 4/7/2006 00:28 (#1430 - je odgovor na #1382)

Poruka: 2779
2000500100100252525
Znaci ne dolazi sama ...tu je i njen ...e stvarno
Pusti ti ludake...imas TM, dete...na kraju ce oni medjusobno da se
markova mama
Poslato 4/7/2006 14:28 (#1463 - je odgovor na #864)

Član Veteran

100100
Ni ja ne idem, a osim toga sad uvek drzim kljuc u bravi ili rezu navucenu, tako da ko hoce da proba da udje .....
Standzi
Poslato 5/7/2006 20:34 (#1618 - je odgovor na #864)

Expert

500010025
Jel komentarisu oni to ponekad?kako reaguju sto ne odlazis tamo?
markova mama
Poslato 6/7/2006 14:31 (#1755 - je odgovor na #864)

Član Veteran

100100
Ne, samo pitaju kada ce Marko ici kod njih, a ja se pravim blesava...Nego, jutros je bilo zabavno...Sisla ja u kuhinju da napravim Marku kasicu, a on vice "aje, aje"-a to mu je fora kad je nestrpljiv. U jednom momentu cujem ja kako neko pokusava onako na silu da otkljuca vrata iako je kljuc u bravi...kad ja na vrata, a ono sveki, vice:"otvaraj, sta je bilo, dete ti place " Ja onako iznervirano otvorim a ona uleti i otrci zena gore, a vice:"Miko moj, pa sta ti je to majka radila kad TAKO places?", a on covek lezi u krevecu i smejki se. E onda je bilo-" jao, znas ja sam mislila da se nesto desilo, da nisi mozda ZASPALA ,pa ne cujes dete"...E, pa nisam mogla ni da se naljutim kolko sam bila zblanuta...
kalet
Poslato 6/7/2006 14:39 (#1763 - je odgovor na #864)

Expert

2000100100
Moja je znala da kaze - Ostavila ga majka, ali je dosla baba da ga uzme, vidi kako se raduje!!!! , a ja posle jednog vremena pocela da kuliram na to
Mirche
Poslato 6/7/2006 16:46 (#1779 - je odgovor na #1763)

Poruka: 2779
2000500100100252525
Pocinjem da razmisljam kako ja imam srece...ove su totalno lude
Standzi
Poslato 6/7/2006 20:19 (#1789 - je odgovor na #864)

Expert

500010025
Tako je i moja sveki!!!Isti komentari...mozda sam zaspala...mozda se kupam pa ne cujem...ma strasno!!!A najvise mrzim kad komentarisu deci...baba je tu...niko ne zna bolje od babe...
Moja sveki je sada u Srbiji,upucene ste u to,i sad kad zvoni telefon,i vidim njihov broj,ne javljam se,nek mi Bog oprosti,ali stvarno nemam zivaca...Jednom kad je sveki jos bila ovde,redovno me je zvao moj svekar (koji je odavno otisao) i ispitivao me zasto ja ne obilazim svekrvu,makar da vidim da li je ziva..zasto sam ovo rekla zasto sam ono rekla...Tako da me razumete zasto im se vise na javljam na telefon!
Danisa
Poslato 11/7/2006 16:48 (#2274 - je odgovor na #864)

Slučajni prolaznik

Poruka: 2

Ocigledno da sam i ja u klubu ;))

Roditelji mog dragog ne zive zajedno, i on je odrastao sa njom.

Desilo se to da sam u 6 mesecu (neplanirane trudnoce);)))))) --- dete inace jako zeljeno od strane i buduce mame i tate// da se ja i on posvadjamo dok je on bio na putu tako da je najverovatnije on bio azuran i stigao da kaze mami ili sestri kako se oseca.

Igrom slucaja sam ja pozvala svekrvu da upozna tada moju mamu, dok je ona iskoristila priliku da mi malo "POJASNI" s kim ja ustvari hocu da zivim- ;))) -- Tada mi nije bilo smesno, preplakala sam dva dana...

Komentari su isli od toga da ako ja hocu da od njega napravim zatvorenika da ce on patiti i da nista necu dobiti od njega, i da su oni u porodici "lutalice" i da ako cekam da on bude bebisiterka meni i detetu da sam se gadno prevarila, da dete nije uopste planirano i zeljeno. mislim strasno..

Manana
Poslato 11/7/2006 19:17 (#2291 - je odgovor na #864)

2000500100252525
joooj,zene ne znam sta da vam kazem... Te stvari koje rade vasi SiS su Ja imam zaista korektne odnose sa S i S.Svekar mi je jos bolji od svekrve ali nije ni ona losa.Naravno nije to sad izmedju nas ljubav nevidjena i slaganje 100% ali razumete...pa i sa rodjenom majkom se ne slazem u svemu... Ali kad procitam sve ovo moji S i S su suvo zlato!
Standzi
Poslato 12/7/2006 21:44 (#2423 - je odgovor na #864)

Expert

500010025
Danisa...pa to je strasno!!Ali te razumem imala sam i ja takvih ispada..okretali su me protiv njihovog sina...govorili kako nije trebao da se zeni..sta ima veze ako sam trudna..on treba jos da prodje svasta u zivotu...nije jos ni covek ko svet...ja treba njemu da pretim da cu ga ostaviti ako ne smrsa..da uzmem kreditnu karticu i ne dajem mu nijedan euro..da mi uvek kaze za sta ce mu pare...da idem da jedem kod njih a on nek crkne od gladi..E to su mene moji SiS "savetovali"
Administrator
Poslato (#2455)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

Manana
Poslato 12/7/2006 22:52 (#2455 - je odgovor na #864)

2000500100252525
IJUUU,ijuuuuu,ijuu iju
kalet
Poslato 12/7/2006 22:54 (#2458 - je odgovor na #864)

Expert

2000100100
Ostajem bez komentara, ipak su moji na sve ovo jos i podnosljivi, strasno. Sto kaze Manan ijuuuu, ijuuu, ijuu,iju?!!
Facebook
Pređi na stranu: < 1 2 3 4 5 6 ... >
Nalazite se na strani 1 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi