Roditelj Portal - Informativni portal za roditelje
Roditelj Portal - VestiBebaRoditelj Portal - Clanci
Roditelj Portal - ForumBebaRoditelj Portal - Kontakt

Trudnoca i Bebe

Lepljiva Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god
Pređi na stranu: < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >
Nalazite se na strani 14 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> Predškolski UzrastFormat poruke

nakica
Poslato 20/10/2010 11:18 (#740112 - je odgovor na #738370)
Naslov: Re: Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god

Expert

Poruka: 1411
1000100100100100
Izvini, Iva, tek sada videh tvoju poruku napisanu jos pre nedelju dana ...hvala za   Na ovoj sam temi uljez, jer se ne uklapamo u uzrast, ali znam da necete zameriti. Puno pozdrava za sve mame i njihove andjele (bice ih jos, vazno je da nema opterecivanja time, kako je Iva lepo rekla)...

Promenjeno od nakica 20/10/2010 11:20
Vrh stranice Dno stranice
ćira
Poslato 5/11/2010 13:06 (#742817 - je odgovor na #740112)

Ekstremni Član

Poruka: 381
100100100252525
Zdravo drage moje!!
Nije me dugo bilo pa da se javnem.
Mi preko leta smo u CG, a kada smo došli u septembru u BG Andja krenula u predškolsko,pa mi je sve to novo.

Iva,baš mi je žao što je stigla gadura,baš bi to bio lep poklon za mužića,ali to ne znači da sledeći put nećeš uspeti.

Pozzzz
Iva&Lule
Poslato 8/11/2010 08:49 (#743160 - je odgovor na #742817)

Expert

Poruka: 9310
500020002000100100100
Evo mene da provirim malo ovde i da skuvam naravno

Nakice i Ciro,bice bebice naravno,samo sto sam eto mislila da bi to bio idealan poklon za tatin rodjendan

Ovde je bas kisovito i hladno,smrzla sam se dok sam odvela dete u skolicu i vratila se,a nije mi trebalo vise od 10 min.Moji danas slave,pa smo ih jutros zvali da im cestitamo slavu,naravno Luka prvi vise vole njega da cuju nego mene Pricala sam mojom lepoticom,a ona mi kaze teto ja sam bila u crkvu sa tatom nosila kolac,sredila sam se i obukla onaj kompletic sto si mi ti kupila
Luka je dobro,ide u skolicu,zadovoljan je, tj. taj bi i vikendom isao samo da rade.Vec ima i najboljeg druga i samo o njemu prica.Sledeci rasput tj. za katolicki Bozic je od 17 Decembra do 3 Januara,ja sam ga prijavila da ide i za vreme rasputa,jer ovih deset dana koliko je bio kuci dosadjivao se,igramo se kuci,parkovi,igraonice,htela sam i u bioskop da ga vodim, ali nisu davali nijedan crtac za njegov uzrast,samo sam ga jednom vodila u lutkarsko pozoriste bilo jedan dan u nasoj opstini,ali on trazi da ide u skolicu kod njegovih drugara.
Taman sam mu u petak zakazala kod oftamologa da idemo preventivno,kad jutros mi njegova vaspitacica daje papir da 18 Novembra ima sistematski pregled u skolici,u koliko sati da budem prisutna tamo,da ponesem njegovu knjizicu i kartu iz socijalnog,i pise da ce mu pregledati vid,usi(a usi ciste u petak cistili kod ORL) testise,kicmu....Pa cekam sad posle 10h da zovem da odkazem,kad ce vid prekontrolisati u skolici.Juce ja i muz isli na veridbu,njegov drug se verio i lepo smo se proveli.

Vec poceli da kite ulice za novu godinu,reklame na TV-u ,jelke,ukrasi...Luka mi kaze jel' ti znas da ce sad Bozic,kazem mu da nece jos,kaze sad ce jos malo,napisi ti pismo deda mrazu da mi donese velike poklone,hhahahahah.Jos me pita hocemo na ovom mestu da stavimo jelku,a ispod jelke puno poklona za Luku(seca se gde je bila prosle godine) i naravno da on stavlja ukrase.

Promenjeno od Iva&Lule 8/11/2010 08:57
Tanja i Mia
Poslato 8/11/2010 09:58 (#743182 - je odgovor na #645612)

Elitni Član

Poruka: 724
500100100
Cao drage moje!!!!!!

Mene na ovoj temi nije bilo bas duuuuuugo. Ali ja jednostavno ne stizem........ (a i dosta vremena provedem na FB)
Kod nas je uglavnom sve po starom, rastemo u svakom pogledu hahahahah.
Mia je super. ide u vrtic, dva puta sedmicno ide na balet/ritmicku gimnastiku. Kupila sam joj triko pa je sva vazna. Danas poslije posla i vrtica moram da je odvedem kod obucara da joj uzme mjere za baletankice. ma haos je. Kako su samo slatke da ih vidite. Sve balerina do balerine sa malim slatkim stomacicima i guzama u trikoima.
za vikend smo dolazili u Beograd. Posto u Banja Luci ne postoji zoo vrt, onda smo Miu dovodili u BG u zoo vrt. Nama je to nekih 3h voznje. Nije ni strasno. Vrijeme je bilo savrseno, tako da smo bas uzivali u zoo vrtu, Kalemegdanu.... Bas je bilo lijepo...
Ja sam dobro. Radim, polako pripremam stvari za godisnji obracun, i da se ja polako izvlacim iz posla posto....

Sve vas ljubim i kuckamo se ... Ljubite klinceeeeeeeeeeee
step_by_step
Poslato 10/11/2010 23:37 (#743631 - je odgovor na #645612)
Naslov: RE: Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god

Član

Poruka: 6

Drage mame,
ukoliko zelite da Vase dete perfektno nauci engleski, u Skadarskoj je ove godine otvoren deciji boravak na engleskom, Step by Step, jedinstven u Srbiji
Od ponedeljka 15.11. sa radom pocinje i skola engleskog...
Dodjite da vidite kako se radi sa decom i ukoliko zelite da Vase dete jako brzo i kvalitetno nauci engleski, bice nam cast da mu to i priustimo

cekamo Vas
ćira
Poslato 14/11/2010 13:40 (#744139 - je odgovor na #743631)
Naslov: RE: Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god

Ekstremni Član

100100100252525
Zdravo društvo!
Mene nema na ovoj temi jer sam stalno u kafančetu,bodrim ove naše čekalice!!!
Neki put se ne može ni ući na forum, pa poludim od čekanja i odustanem.

I kod nas je sve po starom, Andjela ide u predškolsko,jedne nedelje pre podne a druge popdne pa joj teško pada kada treba da ustane u 7h ujutru.Onda nastane problem,ali ga nekako rešimo.
Počeli su da uče i slova mada ona zna sva slova da piše,samo je mali problem da se seti svih kako se pišu kada treba neku reč da napiše.
Ali i to ćemo rešiti vremenom.

Sve vas pozdravljam i šaljem dečici puno poljubaca

Tanja i Mia
Poslato 16/11/2010 07:59 (#744350 - je odgovor na #645612)

Elitni Član

500100100
Caoooo mame!!!!!
za dobro jutrooooo

Mi smo nesto bolesni, prehladila se, muci je stomacic, ima proliv..... Izgleda da je pokupila nekakav virus u vrticu, tako da je danas ostala kod kuce da uziva sa bakom. Dok ne vidimo sta je u pitanju. Nesto trenutno ili je za doktora.
Inace juce je imala u vrticu predstavu pod anzivom Nestasno pace, pa je cijelo popodne prepricavala kako je pace nestasno i kako radi stvari koje ne bi trebao da radi.
Pripreme za Miin rodjendan vec polako pocinju. Moram polako praviti spsak gostiju, da nekoga ne zaboravim.
Mia vec nabraja sta ce da nosi u vrtic.
Sa klincima cemo slaviti u igraonici, a babe, dede, tetke.... cemo kuci na rucak. Tako da je Miin rodjendan kao Ivkova slava, tri dana se slavi...

Sta ima kod vas? Sta radite? Kako su klinci?
ćira
Poslato 16/11/2010 09:23 (#744375 - je odgovor na #744350)

Ekstremni Član

100100100252525
DOBRO JUTRO I VAMA I HVALA NA POZIVU ZA KAFU.

SRETOH KOMŠINICU JUTROS U PRODAVNICI PA MI REČE DA SU I NJENA DECA KAO I MIA "BOLESNA",KAŽE NEKI VIRUS PRTRČAO PA JE TO MOŽDA I TVOJOJ DEVOJČICI.
ŽELIMO MII ŠTO PRE DA OZDRAVI.

POZDRAV
Tanja i Mia
Poslato 17/11/2010 07:48 (#744454 - je odgovor na #744375)

Elitni Član

500100100
Dobro jutro drage moje mamice!!!!!!!!!!

Evo jedna da se razbudite....

Mi smo juce bili dobro, malo slabije jede nego inace, proliva nema vise, kasalj se polako smiruje, imam osjecaj da je to nesto bilo trenutno...
Nemam pojma. Ostavila sam je i danas kod kuce, pa cemo vidjeti sta ce danas biti.

Veliki poljubac za klince i kuckamo se
Lavita
Poslato 17/11/2010 09:16 (#744477 - je odgovor na #744454)

Expert

Poruka: 2663
20005001002525
cao mamice
evo i mene da se malo javnem
u akciji sam velikoj oko dece i posla stalno
a i lepo je vreme pa smo retko kada kuci

javljam se sa posla hahaha
vise imam vremena na poslu nego kuci
uzivamo, deca rastu
juce smo bili na slavi kod mojih roditelja
samo zdravlja da bude sve ostalo cemo lako

ljubim vas sve
pa se cujemo
Iva&Lule
Poslato 17/11/2010 11:02 (#744506 - je odgovor na #744477)

Expert

500020002000100100100
Cao mamice evo ja kuvam caj

I moje dete bolesno,tri noci kako ne spavam kako treba,sva sam polomljena i plus prehladjena svaka koscica me boli

Lule je u nedelju poceo da slinavi,preko noci temperatura do 39.5c,pa se posle ispovracao(to od kaslja)medjutim,u ponedeljak ujutru je bio dobro,ali nisam htela da ga vodim u vrtic bilo me strah zboh temperature da opet ne dobije.Onda oko 15h00 opet temperatura visoka,nos curi li curi,kasalj,oci pocele da krmeljaju...Zovem pedijatricu,kaze ne mogu danas da vas primim Ma kako ne mozete ,detetu ste pre mesec dana prepisali antibiotik da pije 10 dana i povratilo se i sad mu je jos gore.Rekla je da dodjemo u 19h00,a primila nas je u 19h20,dok ga je pregledala,zovem muza da dodje da nas saceka u slucaju da se zatvore apoteke da ide da trazi dezurnu,a ja dete da odvedem kuci.

Prepisala nam je tonu lekova,stignem u 19h55 u apoteku,i izadjem sa punom kesom lekova,malo sam bila sokirana, jer nikad nismo toliko koristili...Mejutim,nisu imali inhalator(prepisala nam inhalacije 4x dnevno) pa je muz isao iz opstine u opstinu da trazi.
Juce ceo dan ga jurim sa kasicicama, antibiotik 3x1,neki sirup za nos i grlo 2x1,kapi za oci 2x1,neke sitne tablatice sto se rastvaraju u vodi 2x1
Inhalacije 4x1 i on jadnicak mi kaze mama ja ne mogu vise to sve da pijem Juce je lepo jeo,po malo ali od svega sto sam mu ponudila.U 18h00 je otisao da legne u svoj krevet i spavao do 22h00,probudio se trazio da jede keks i mleko,popio antibiotik,opet se vratio u krevet i spavao do 11h danas.Lepo je spavao,kao da nije bolestan,umoran je dve noci nije spavao kako treba,temperatura ga je iscrpela.
Ja sam polomljena vucem se po stanu kao prebijena macka.
Sutra ga vodim u vrtic na sistematski posto ce da mu kontrolisu vid,sluh i testise i vraticu ga kuci,a znam da nece hteti kuci, ionako kuka juce ceo dan sto nije video drugare.

Tanja ljubimo Miu da sto pre prodje

Kao i ostalu decicu

Promenjeno od Iva&Lule 17/11/2010 11:08
ćira
Poslato 17/11/2010 14:18 (#744568 - je odgovor na #744506)

Ekstremni Član

100100100252525
EVO I MENE DAVAM SE PRIDRUŽIM U PIJENJU ČAJA.

JA SAM OK ALI JE ANDJELA ZARIBALA.
NOĆAS JE IMALA TEMPERATURU I POVRAĆANJE. A OD JUČE JE POČELA DA KAŠLJE ALI ONAJ SUVI KAŠALJ. A TEK ŠTO SAM JE IZLEČILA!!!!
REKLE SU MI KOMŠIJE DA JE TO POSLEDICA ŠKOLICE,JER MI ONA NIJE IŠLA U VRTIĆ,TAKO DA SKORO I NIJE BILA BOLESNA SVIH OVIH GODINA ALI KAŽU DA TO STIŽE U ŠKOLI JER NEMA DOVOLJNO IZGRAĐEN IMUNITET.
TRENUTNO OPET IMA TEMPERATURU, VALJDA ĆE BITI BOLJE.

DRAGA IVA BAŠ STE SE NAMUČILI. PA JEL MORALO TOLIKO LEKOVA?
MRZIM KAD DETE MORA DA PIJE ANTIBIOTIK,ČULA SAM DA IM OD TOGA OPADA IMUNITET.

KAKO GOD,VIRUS HARA NAŠIM GRADOM,ČAK SAM ČULA OD NEKIH DA I ODRASLI IMAJU PROBLEMA SA STOMAKOM I POVRAĆANJEM.

DA NAM DECA OZDRAVE ŠTO PRE PA DA SE VRATIMO JUTARNJOJ KAFI.

VELIKI POZDRAV I PUNO POLJUBACA ZA DEČICU
Iva&Lule
Poslato 17/11/2010 16:03 (#744578 - je odgovor na #744568)

Expert

500020002000100100100
Ciro,znaci i tvoja Andjela Izgleda sva decica na ovom caskanju su bolesljiva

Ova nasa pedijatrica je zaista dobra,kod nje idemo od rodjenja i ne daje bas tako olako antibiotike.Svega je tri puta do sada prepisala,ali je bas moralo.Prosli put mu je radila bris grla,pa stavila u neki rastvor,pa cekala nekoliko minuta da to reaguje u tom rastvoru,da bi videla da li je potrebno da prepise antibiotik.
I moj je bio zdrav dok nije krenuo u vrtic,bude temperaturica,malo nosic ali to prolazilo za 2-3 dana,i sve je to stojicki podnosio.Odkad je krenuo stalno nesto kasljuca ili slinavi.Nikada nije on kasljao ovako dugo,sad kad se zakaslje meni se grudi kidaju,jednostavno nisam navikla da je takav!Sad ga bas steglo!Pitam ga da li hoce da idemo malo u dvoriste na pola sata da uzme vazduh,nosila bih ga,ali on nece,lezi,spava,probudi se lista neke knjige njegove,malo gleda crtani,pojede nesto,popije turu sirupa i lekova i tako u krug.Jede normalno,spremila sam mu jednu povrtnu corbicu i jednu pilecu sa knedlama,ne moze da guta konkretniju hranu,samo nesto sto klizi i sto se ne zvace puno.Jeo je danas i jednu i drugu corbicu,bananu sam mu malo izgnjecila,1 vocni jogurt, i pije dosta tecnosti sto vodu sto cedjene sokove.Mislila sam da ce od ovog antibiotika dobiti proliv,ali sreca nije!

Promenjeno od Iva&Lule 17/11/2010 16:07
bozana
Poslato 17/11/2010 23:28 (#744605 - je odgovor na #645612)

Expert

Poruka: 3551
200010005002525
Jao bas lepo zazivela je tema ovde
neka bas mi je drago
mi imamo 7 god ali eto malo cemo da se svercujemo
u skoli joj je dobro
sada se samo javljam sutra vas detaljno citam i komentarisem
e sada bih zamolila vas
ako zelite da glasate za mog jovana usao je u polufinale za naj bebu srbije
potrebno nam je da sakupimo sto vise glasova i budemo medju prvih 30 koji
ce ucu u finale
ovo je njegova slika ispod avatara a ovo je nacin glasanja

Srbija: ukucajte BEBA, razmak, redni broj deteta za koji glasate, a zatim poruku pošaljite na broj 1202 (za sve mreže). Cena poruke: 100 din + pdv BiH i RS: BEBA razmak, redni broj deteta za koje glasate, a zatim poruku pošaljite na broj 091/810-105 Cena porike: 2 km + pdv Crna Gora: BEBA razmak, redni broj deteta za koje glasate, a zatim poruku pošaljite na broj 14562 Cena poruke: 1 € + pdv

Pozivanjem broja 0900/800-101, koji se tarifira sa 100 din./min.+ pdv iz fiksne mreže i 160 din./min.+ pdv iz mobilne mreže.

MI SMO POD REDNIM BROJEM 48

a jovana mozete videti ovde
http://www.facebook.com/bozana.pavkovic#!/photo.php?fbid=4659897964...
Iva&Lule
Poslato 18/11/2010 09:46 (#744655 - je odgovor na #744605)

Expert

500020002000100100100
Bozana,da li moze da se glasa iz inostranstva?

Samo da vam se javim,malo smo bolje A ja onako,malo me boli desno uvo,a nocas nista nisam spavala.Ustala u 7h,budila dete ,doruckovao,gledao crtani,spremila ga i odvela u vrtic na sistematski.Posto nasa vaspitacica cetvrtkom docekuje na vratima decu i roditelje,cim je video odmah je zagrlio i poceo da se zali kako ga bole usta(ispucala) grlo i nos! Uputila nas u kabinet kod doktora inace,bili smo drugi na spisku,ali posto smo dosli ranije doktor nas primio.U njegovoj grupi su se pojavila varicele,ali nismo isli tamo nego skroz na suprotnu stranu,a on je kukao sto nije video drugare.Dokor je bio vrlo ljubazan,sve zivo i potanko ispitao,napravio karton za njega.Prvo mu je pokazivao slike sa zivotinjama i on mu odgovorio sve na francuskom.Brojeve do 10,a Lule kaze ja znam do 20.Standardno da li lepo jede,da li lepo spava,da li nosi pelenu nocu,kad ustaje,kad leze.Onda mu je dao flomastere i papir da crta,pa mene ispitivao koliko sam ja visoka,koliko muz,posto sam imala naocare koja mi je dioptrija,da li muz nosi naocare...Posle ga je ispitiovo o bojama,Luka drzi u ruci plavi flomaster,a dr. ga pita da li je to zelena boja Lule kaze ,ne to nije zelena to je plava,pa posle uzima zeleni i pokazuje mu ovo je zelena.
Posle je kontrolisao vid,pokazivao jedno slovo,a Luka u ruci drzi papir sa 7 slova i da prodnadje i pokaze to slovo koje dr. pokazuje.Dr . mu pokazuje slovo V,kaze Luka nadji ovo na tvom papiru,Lule kaze evo to je slovo Ve.Onda mu pokazuje T,on opet evo ovde je Te,i redom B je Be, G je Ze....Doktor pita jel zna alfabet,rekla sam mu da zna samo pola,kaze odlicno! Visina 107cm,tezina 18kg,i za to kaze odlicno!Pregledao mu je i stopala,kaze nastavite uvek da mu kupujete tako siroku obucu,kao ove cipele sto ima sada.
Pitao je da li dobro govori srpski,rekla sam da lepo prica,za francuski je pitao koliko je znao kada je krenuo u septembru,rekla sam mu osnovne neke reci je znao,kaze super znaci vec prica dva jezika.Za francuski je rekao da govori lepo,nema nikakav akcenat,pita da li je tako i sa nasim jezikom,rekla sam mu da bas lepo prica nas jezik.Pregledao kicmu,testise i to je ok!Posle je dosla vaspitacica,nju je pitao kako se uklupio,da li se druzi sa decom,opet oko jezika,kaze da sa njim neka nikakvih problema i da brzo uci.
Posle sistematskog smo malo prosetali i dosli kuci
Ja sam bas umorna,nocima ne spavam kako treba,jedva cekam vikend da ga muz malo preuzme,pa da legnem da spaaavam
Muz ove nedelje ima neke seminare,nije na poslu i svaki dan putuje po 35km u jednom pravcu.Dobro je,zadnjih nekoliko puta odrzava se ovde,a pre su ga stalno slali za Nemacku!
bozana
Poslato 18/11/2010 23:04 (#744822 - je odgovor na #645612)

Expert

Poruka: 3551
200010005002525
IVO nemoze iz inostranstva da se glasa nego samo iz srbije,bh i rs i cg.ali hvala ti kao da si glasala
moji klinci vec spavaju,muz mi je u trecoj smeni
jamalo sela da prelgedam sta ima pa cu i ja na spavanje
ivo brzo opravak bas bzv sto te boli uvo,mene je bolelo od zuba pa sam mislila
da cu da izlduim odvratan osecaj.
super sto je u vrticu tako detaljan pregled.odlicno i za luleta sto je sve ok
nebrni sto neces muzu staviti u poklon testic pa moze i taj
pokon da kasni malo za tako lepe stvari nikad nije kasno

laku noc kuckamo se...
ćira
Poslato 23/11/2010 07:06 (#745057 - je odgovor na #744822)

Ekstremni Član

100100100252525
Dobro jutro društvo.
Ovo je da izludiš dok uđeš u neke delove foruma.
Ali sam ja zato strpljiva bila i dok sam čekala skuvah za BUDJENJE.

Draga božana,želim vam laku pobedu.

Draga Iva,baš mi je drago što si nam se pridružila u kafančetu,mnogim šmizlama tamo treba puno ohrabrenja i podrške.
Kako je Luka?

Andjela se taman bila izlečila,nije prošlo malo evo je opet kašlje,imala je suvi kašalj a sada je to prešlo u onaj za iskašljavanje. Ludim. Juče je bila sa školicom u pozorištu,pa je oduševljena,gledali Aladina i čarobna lampa.
Ove nedelje ide popodne u školu,pa je malo lakše što se tiče ustajanja.
Čula je na TV-u da će u toku nedelje padati sneg pa mi je rekla da joj spremim skafander i čizme. Umrla sam od smeha.

Pozdrav svim mama i puno poljubaca dečici
Iva&Lule
Poslato 23/11/2010 08:15 (#745069 - je odgovor na #745057)

Expert

500020002000100100100
Bozana,bas mi je zao ali se iskreno nadam da ce tvoj lepotan pobediti

Ciro,pisala sam ja i pre u kafancetu,nego nisi videla Jutros reklama na TV-u za neku lutku sto place,piski u pelenu,pa je devojcice hrane,a Luka mi kaze i pokazuje mama, ovako se ljuljaju bebe da ne placu
Dobro je,oporavio se konacno! Jutros sam ga odvela u vrtic,svaki dan je kukao sto ne ide.Juce setali bas u to vreme kad se njegovi drugari vracali kuci,pa je sreo jednog kojeg bas voli pa su malo pricali.Uglavnom, sva deca iz njegove grupe su nam u komsiluku.
Ja sam i dalje isto,grlo me boli,noc curi,ali ne kasljem...Nocu bas tesko spavam,radi nam i aparat za vlazenje vaduha,iskipovan prozor i vrata od sobe odskrinuta,ali ne vredi...
Ovde je bas hladno 2-3c ujutru,ali je u stanu toplo...Bas mi se sedi kuci, cim sam se vratila jutros odmah ukljucila masinu,pospremila stan,samo cekam posle 9h30 da usisam,ne smem pre,a rucak imam od juce....Pre nego da idem Luku da uzmem icicu do opstine da mu platim kantinu i to je to.

Izvolite kuvam

Promenjeno od Iva&Lule 23/11/2010 08:21
Administrator
Poslato (#745149)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

ćira
Poslato 24/11/2010 07:08 (#745149 - je odgovor na #745069)

Ekstremni Član

100100100252525
Dobro jutro svima.
Malo pre bila u kafančetu, Mirche otvorila nove strane pa ne znam šta se izdešavalo sa TanjomBp i ostalima,nisam mogla nikako da se ulogujem juče,poludela sam

Iva i ja sam tako bila zaribala,ali sam se izlečila sa šumećim tabletama,zovu se ACC 100. Ne znam da li ih ima kod vas,probaj da potražiš,jer mislim da nije naš proizvod. To mi i andjela pije ali je za decu u prahu,brzo se rastvara i super je ukusa. Dobar za kašalj. Za odrasle se pije jedna tableta dnevno a deca po tri kesice na dan.
Ima i ta reklama sa bebama kod nas pa mi je Andjela svaki dan pokazuje i traži da kupim tu lutku.
A da ti ne pričam što mi skoro svaki dan kuka zašto nema brata ili sestru. Onda se naljuti na mene i kaže "zašto me tetka nije rodila ,sada bih imala tri sestre!!!" I tako u nedogled.
Ja samo ćutim i pucam od muke. Što ti reče skoro,baš sam se uželela bebe.

Lavita
Poslato 24/11/2010 10:06 (#745170 - je odgovor na #745149)

Expert

Poruka: 2663
20005001002525
Cao mamice drage
nadam se da ste sve ok
ljubite decicu puno

Mi smo super
Vanja i Jovana idu u vrtic,
Jovana obozava svoj vrtic, ne place, jede lepo, spava uziva
Vanjica ide u hor i dalje i medju najboljima je u grupi
plivanje cemo krenuti ipak od septembra zbog nastupa i svega mora prvo da se navikne a i roditelji

sve vas puno pozdravljam!!!
Facebook
Pređi na stranu: < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >
Nalazite se na strani 14 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi