Lepljiva Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god
Pređi na stranu: < ... 13 14 15 16 17 18 19 >
Nalazite se na strani 19 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> Predškolski UzrastFormat poruke

Iva&Lule
Poslato 3/3/2011 08:29 (#756294 - je odgovor na #756266)
Naslov: Re: Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god

Expert

Poruka: 9310
500020002000100100100
Tu sam ja ciro,posto se ti nisi setila evo ja cu da skuvam da popijemo po

I ovde je hladno,ali je suvo i ja sam se jutros smrzla dok sam dete odvela u skolicu.Jutros njegovoj drugarici(inace nasoj komsinici) mama kaze da ce morati da ostane do veceras 18h30 u skolici jer nema ko da dodje da je uzme u 16h30 i mala klima glavom,koliko joj majka okrenula ledja da ide na posao mala pocela da place pa sva u licu pomodrela.Vaspitacica je zagrlila,a ona place pa sve puca.Luka joj prilazi i zagrli je i kaze joj:nemoj Morgan da places,mama otisla da radi i moj tata radi i poljubio je u kosicu.Svi smo se raznezili.Uzeo joj rukicu i otisli unutra i seli jedno pored drugo zagrljeni i stalno joj ponavlja nemoj da places,nemoj da places
Juce smo bili kuci malo prosetali po kraju bilo je hladno i duvao je vetar.Jedva cekam malo da otopli,pa da krene na bazen kao i prosle godine.Tata je hteo da ga upise na tenis da idu zajedno,tereni su nam 5 min od zgrade,ali on nece kaze hoce fudbal i da mu kupimo kopacke,a dopre neki mesec stalno je pricao hocu da igram tenis.Menja se kako vetar duva!
Odnela sam njegove sveske sto rade u skolici,takodje dobijaju i ocene,a ocene su A B C,za brojeve i slova to zna sve,dobio je A,takodje da napise svoje ime dobio je A,sve sto se sece makazama,lepi,spaja,crta takodje A.Sto se pesmica tice za svaku pesmicu ih ocenjuju i tu ima i A i B.Jedino C ima sto ne voli da igra. i svasta jos nesto.Mi smo zadovoljni
Vrh stranice Dno stranice
ćira
Poslato 7/3/2011 10:20 (#756653 - je odgovor na #756294)

Ekstremni Član

Poruka: 381
100100100252525
Zdravo društvo!!!

pošto me je Iva "iskritikovala" da nisam kuvala kafice,evo sada da ispravim propust,i vrela na stolu.

jutros kada sam pogledala kroz prozor oduševila sa se se Suncem,ali kada sam izašla napolje,smrzla sam se .A što je najveći fazon noćas je sneg padao,pa nam je ispred zgrade sve bilo belo i smrznuto.
Uf kada će ovo već jednom da prođe....

pozdrav svima
Biterlemon
Poslato 9/3/2011 14:18 (#756792 - je odgovor na #645612)
Naslov: RE: Caskanje roditelja dece od 3 god do 6 god

Expert

Poruka: 1483
1000100100100100252525
Hej drustvo cao, mene ovde nije odavno bilo, bas mi je neka frka sad trenutno, jedini novitet je sto imamo nova kola...
Proslavila sam sve decije rodjendane i Tikin je prosao.... tako da smo sad mirni.
Ono sto je najgore, sto nas unisti ova luda nasa privreda, politika ili sta vec, izgleda da ce nam se firma zatvoriti i strasno je zene strasno!!!
Uglavnom mi je bitno da su mi dece ok i da je zdravlja pa cemo sve ostalo nadoknaditi
Ljubim vas puno !!
Iva&Lule
Poslato 14/3/2011 07:41 (#757083 - je odgovor na #756792)

Expert

500020002000100100100
Ciro,hvala za

Biterlemon,cestitam za auto
zao mi je zbog posla,ne znam sta da ti kazem ali verujem da ti je tesko,ali kao sto si rekla prvo zdravlje pa sve ostalo.

Meni je dete od proslog utorka bolesno,probudio se usred noci i place,ja ga pipnem on gori,izmerim temperaturu ono 40c nama je uvek svaka temperatura sa 40c,kaze grlo ga ne boli,trazi vodu.Dala mu sirup i nastavio da spava ujutru temperatura 38.5 posle je spala i bilo je sve ok sem oslabljenog apetita.Odvedemo ga u cetvrtak kod pedijatra,nasa nije radila,ali jeste njena koleginica,kaze ok je pregledala mu usi,grlo,merila ga,uzela bris grla nije angina,dala da vadimo krv(inace to je prvi put da vadi za svoje 4 god) i da snimamo pluca.U petak opet temperatura i preko dana i preko noci i u subotu odemo kod naseg doktora opste prakse,nemoguce da nije nista kako je ona rekla.Prvo odemo do laboratorije,tamo se istraumirao,sedeo kod tate u krilu,jedna mu drzala ruku,a druga vadila krv,plakanje,vristanje mislim da se cela laboratorija tresla.Rekli da dodjemo za dva sata po rezultate,posto nas pitali da li je hitno,mi rekli da jeste,ipak me kopkalo da nije nesto...Odemo kod doktora covek ga lepo pregledao kad levo uvo crveno,grlo je ok nema nista,i ona je u cetvrtak gledala i kaze nista.Dibio je antibiotik 8 dana 3x dnevno.Dr je rekao da nema potrebe da idemo da snimamo pluca kako nam je ona preporucila.Odemo po rezultate i hvala bogu sve je ok.Posle dva dana je zivnuo,idemo u setnje normalno,slabije jede,smrsao je 1kg,inace je bas visok,cini mi se da se samo one krupne okice vide na njemu
Jutros sam ja isla da vadim krv,posto je i mene pregledao u subotu.Mene isto grlo boli izgubila sam glas,juce imala temperaturu,ma haos! Od utorka ne spavam kako treba
Biterlemon
Poslato 14/3/2011 09:04 (#757092 - je odgovor na #757083)

Expert

1000100100100100252525
Uf Ivo bas nagrabusiste, ali to je ovo promeljivo vreme nadam se samo da ce vam brzo proci.... za Luku ti totalno vrujem jer znam kako je kad smo bolesni, ja nesto planiram da pocnem onaj vitaminski sirupic malo da joj dajem "Pikovit + omega 3", jeste da mi jede sve ali me jeza hvata od ovog perioda....
Inace i mi smo vadili krv, jer je to obavezno za sistematski ovde, no Lana je bila super, rekla sam joj da samo bebe placu, pre toga ih cula u savetovalistu jer primaju vakcine tamo, i ona ni glasic nije pustila, samo je rekla "Ha, pa to nista ne boli" doslo mi je da je izljubim istiskam, a jadnicko dobro zna sta je bockanje bogami su je izbockali zivu za ovih 4 god, svaku zimu najmanje po dvaput ufff.
Iskreno i nasa pedijatrica se iznenadila sto smo isli u vrtic i da kucnem u drvo nismo ove zime bili tako bolesni uf, ne bi trebalo da pricam o tome da ne isbaksuziram imam hronican strah!
Ljubim vas sve puno!
Iva&Lule
Poslato 15/3/2011 11:12 (#757187 - je odgovor na #757092)

Expert

500020002000100100100
Evo kuvam
Ciro,gde si se izgubila?

Biter,kao sto sam napisala njemu je to bio prvi put da vadi krv za ove 4 godine,nikada nismo ni urin nosili na analizu.Znam da u Srbiji vade krv bebama i sa 6 meseci,pa dete anemicno,pa ovo,pa ono,govorim po primeru meni bliskom.Ovde to uopste ne rade vec ako je nesto bas bas hitno.Sato se on isprepadao,malo je vise i zategao ruku pa ga je zabolelo.
Sto se tice tih vitaminskih surupa,napisacu ti sta mi je reklo cetiri lekara od onda kada je imao varicele i bio cesto bolestan.Ovde nisu za to,iako nam je pedijatrica prepisala jer sam insistirala,prepisala nam je jedan sa echinaceom,propolisom i vitaminom C,ali mi je rekla da je bolje da popije ujutru uz dorucak celjenu pomorandzu nego da mu dajem te vitamine.Svo cetvroro je reklo da se vitamini daju bas bas bolesnoj deci koja boluju od necega,za prehlade i viruse nije potrebno.Samo zdrava i raznovrsna ishrana i to je to.Kao sto su i rekli bez sasladjenih sokova,previse slatkisa,testa...Ali,nama i to ne vredi pored raznovrsne i zdrave ishrane.Kada se razboleo i poceo da kazlje,dosao je do mene i poceo da mi kaslje u lice.Rekla sam mu da mi ne kaslje i da se to ne radi tako,da stavi ruku na usta kad kaslje(iako to odavno praktikuje i zna da se ruka stavlja na usta kada kaslje) on mi kaze tako meni drug kasljao u lice Pa kako i da ne bude bolestan.
Jutros je otisao u skolicu,juce kao da mu nije nista i sam je trazio.Dobila sam prospekt sa letovanjima ako hocemo da ga upisemo.Ide se Jul i Avgust,kad je raspust i ide ekipa koja cuva decu ujutru od 7h do 8h30 i 16h30-18h30,ne idu njegove vaspitacice,bice deca iz raznih grupa.Ne verujem da cemo ga slati ove godine,verujem da ce i muz veceras da se slozi,ionako planiramo odmor ovde u FR sad u aprilu i maju,leti necemo ici u Srbiju, nego cemo ovde letovati.Muz je preko posla dobio odlicnu ponudu bilo bi steta ne iskoristiti je,a za leto jos razmisljamo gde cemo.
ćira
Poslato 15/3/2011 17:49 (#757232 - je odgovor na #757187)

Ekstremni Član

100100100252525
Evo ću Ivo popiti i sada tu kafu bez obzira što se odavno ohladila.

Vi ste baš bili u frci!!!
Što kaže Biter,to je zbog ovog vremena,ako je kao kod nas u BG-u,iz minusa u plus 19.
Ja čekam samo kada će Andjelu zveknuti temperatura.
I ja bih volela da ne moram da joj dajem pikovit i ostala hemijska sr..a,ali ja sa njom imam problem oko jela,a naročito oko voća,pa sam tako primorana da joj dajem i vitamine iz fabrike .

Biter,držim fige za taj porodični biznis,ali baci se na pravljenje kolača preko neta....

veliki pozdrav i poljubac svima
Biterlemon
Poslato 17/3/2011 07:54 (#757305 - je odgovor na #645612)

Expert

1000100100100100252525
Evo jedne jutarnje od mene da popijemo svi zajedno
Ivo ma skapirala sam ja zasto je Luka tako odreagovao, i bolje sto ga nisu bockali, nas su bockali svaki put jer smo bas uvek zimi bili bolesni i onda svaki put ajde da vidimo krv.... i Lana bogami dobro zna sta joj se spremalo samo sto smo sad "kao" malo stariji he,he,he pa nećemo da budemo bebe..... iskreno očekivala sam da baš negoduje upravo zato što zna.... čak me ispravila kad sam rekla da ne boli, "mama pa to boli, znam kao onda kad smo išli u Niš".... siromašak, no bitno je da nam je sad bolje, a vidim da je i našem drugu Luki bolje, a što se vrtića tiče pa bolje je da sad pokupi sve viruse i stvori svoju bazu preležanih nego posle kad krene u školu, jer se to obavezno dešava deci koja ne idu u vrtiće......
A što se tiče vitaminskih sirupa znam i sama da možda nije najbolja ideja, mada je nama to preporučila doktor imunolog, kod koga smo bili u Nišu da eto čisto kad nam je krizni period potpomognemo organizam, inače sam joj davala samo kad baš zaglavimo pa jedno mesec dana ne možemo posle da se uljudimo i onda joj i kks bude blagi užas, ali kao što rekoh ona tad aman baš ništa ne jede..... no ove godine izgleda.... su naše molitve uslišene...
Nešto mi je palo na pamet da sutra idem na groblje i moraću makar i ranije izašla s posla....baš na sutrašnji dan mi je umro tata... tako da mi je baš palo napamet a nisam skoro ni bila....
Toliko od mene za danas, kuckam se!!!
ćira
Poslato 23/3/2011 17:36 (#757645 - je odgovor na #757305)

Ekstremni Član

100100100252525
Meni je kasno za kuvanje kafe,ali može jedan lagani čaj.

Ovih se dana (bar u mom slučaju)teško ulazi na forum,pa me zato nema,a i u pripremama sam za IUI,pa jurcam svaki dan kod lekara završavajući deo po deo.
Andjela mi je prethodna dva dana bila bolesna,temperatura 39 i povraćanje. Nisam je vodila kod lekara,sačekala juče da vidim da li će joj biti dobro,a pošto je tako i bilo,odlučila sam da je danas pošaljem u školicu.Izgleda da je neki virus "protrčao" kroz nju,napravio dar - mar i otišao,a kako i neće kada nam je vreme skroz blesavo.A da ne pričamo o dešavanjima u Japanu!!!!

veliki pozdrav
Iva&Lule
Poslato 24/3/2011 12:34 (#757715 - je odgovor na #757645)

Expert

500020002000100100100
Evo i mene danima ne mogu da udjem na forum ili nece da otvori neku temu ili nece da posalje poruku.
Ciro,moguce da je neki virus,sreca pa joj je bolje i nije se oduzilo.

Luka je takodje super,ide u skolicu,cele ove nedelje svasta su radili pa im se hodnik sareni.Neke dve nedelje nosila su deca kutije okrugle od sireva,pa su ih bojili raznim bojama,pa od papira latice,pa sitno iseckan krep papir zalepljen u toj kutiji,ma divne su cvetove napravili.Starije grupe su pravile prasice ali ne znam od cega,pa vise sa plafona,jako im je lepa skolica.
Ja sam ove nedelje strasno bezvoljna,nekako sam usporena,juce izasla sa detetom da se igramo,ma ne mogu ni da potrcim,strasno!A vreme je prelepo 18°C,htela da idem cvece i saksije da kupim,da sredim terasu ali i to me mrziCele nedelje nisam nista posteno skuvala,sve nesto na brzinu uvece,valjda ce mi se raspolozenje popraviti.A sta mi je nemam pojma,nikakav poseban razlog sve je ok.

Biter,gde si? Posle cirine,prijala bi mi i tvoja posto sam sva lenja ovaj put necu kuvati kaficu

Promenjeno od Iva&Lule 24/3/2011 12:37
Biterlemon
Poslato 28/3/2011 09:39 (#757899 - je odgovor na #645612)

Expert

1000100100100100252525
Evo mene i naravno kuvam za Ivu i Ciru pa izvolite! Prvo moram da se izjadam zbog foruma, napisala sam poruku i naravno ona nestala i posle toga sam bila tako da nisam napisala novu ...

Eh Ivo nisi samo ti usporena i mrzovoljna iskreno kako je lepo vreme umesto da mi se kuca cakli ja nekako nikako ne funkcionisem, sto ti rece nesto sam strasno usporena, ali strasno, i pospana, valjda je to sad adaptacija na ovo lepo vreme.....
Moram priznati da je i meni prija ovih +20 C kod nas, zbog dece jer konacno mogu da izadju i izjurcaju se, u subotu smo bili kod S&S i Lana je sa braticem Aleksom jurcala ceo dan po dvoristu, s obzirom da oni imaju veliko travnato dvoriste..... uvece posle kupanja je zaspala za sekundu, samo sto sam je pokrila zaspala je iz momenta!!!
Je ne znam nesto ne umem da se organizujem i uvek zaspim oko 12 a da bar nesto specijalno uradim, nego eto zarazih se nekim titlovima i samo prevodim, kad pogledam u sat uhuuu vec kasno.
A sto se vrtica tice, pre neki dan su pravili lutkice od geometrijskih figurica i posle kacili na stapic... bas su bile lepe! Iskreno volim kad udjem u vrtic sto ti kazes a ono rukotvorine svuda, prosto opusta mozak ali stvarno!
Ciro sto se Andje tice, meni je Tijana bila magnet za stomacne viruse, prehlade i sta vec.... non stop smo imali povracanja i prolive uf jedno vreme mi se bas smucilo..... doduse kasno sam ukapirala da su to mozda bile prehlade, s obzirom da gospodjicu nikako nisam mogla da ubedim da nosi papuce ili patike, sto pari smo kupili i sa zekama i medama samo da nosi, s obzirom da je tada u kuci kod S&S veoma hladno dole, ja bez papuca nema sanse, a njoj sve vrucina..... i stalno se izuvala..... mozda je i to bio razlgo.... tako da jednostavno neka deca imaju slabiji stomacic i to je to, a sto joj povremeno ne dajes imunoprokid.... s obzirom da i tvoja cica ne voli bas sve da rucka... on je bas za imunitet i za creva tako da nije lose....
Ma muka sa njima i kad su mali a kamoli kad su veliki joooj t
Iva&Lule
Poslato 28/3/2011 12:07 (#757906 - je odgovor na #757899)

Expert

500020002000100100100
Biter,hvala za sad nam se cira izgubila

Znaci i ti si bila lenja kao i ja Ja sam vec pocela da mislim kako mi se nesto ozbiljno desava,sva sam bila smlacena,ali dobro digla sam se iz mrtvih,opet sam se bacila u akciju, pored toga sto je pocela alargija na polen.
U subotu bukvalno ceo dan nismo bili kuci,u nedelju sam momke poslala u park da igraju golf poneli i loptu za fudbal Ja legla malo da se odmorim jer me od kijanja glava zabolela.Spavala nekih 2h,posle kad sam ustala sredila ceo stan i sve je bilo cakum pakum Znaci, sve sam sredila i prozore oprala,zavese,drapere,sve sto je virilo i strcalo te nedelje dok sam bila lenja i nikakva, vratila sam na mesto
Jutros odvela Luku u skolicu,posle otisla do pijace po povrce,pa do mesare ,pa pekara,apoteka,do opstine da platim Luki kantinu,do poste poslala drugarici cestitku za rodjendan pa kuci.Oko 14h00 mi dolazi rodjaka na rucak,ako ne kasni,a ona vecito kasni,a ja navikla da rucam u ovo vreme,posto sam sa Lukom doruckovala u 07h15.
Prvog Aprila pocinje opstinski turnir u tenosu,pa cemo ja i Lule biti redovni posle skolice na tribinama,tako smo i prosle godine
On u cetvrtak ide sa skolicom u neki park gde su samo ruze posadjene,a ja imam zakazano kod zubara,uzela rezultate prosle nedelje sto sam vadila krv sve je u redu,nema nista poviseno

Biter,nema nista lepse nego kad deca jurcaju na cistom vazduhu,mi imamo srecu pa imamo prelepo dvoriste unutar zgrade,lepo je sredjeno,cisto,nema bojazni da ce dete izleteti na ulicu,jos sad sve procvetalo i samo se sareni.Mada i cesto idemo po parkovima koji se prostiru na 20-30km,milina moze da jurca koliko zeli,zelenilo,trava,cist vazduh....

Evo ja kuvam i ljubac za vasu decicu

Promenjeno od Iva&Lule 28/3/2011 12:11
ćira
Poslato 28/3/2011 17:59 (#757936 - je odgovor na #757906)

Ekstremni Član

100100100252525
Hvala duštvo za kaficu,mada mi se ovih dana nešto i ne pije.Ujutru kada ustanem skuvam jedan čaj od brusnice,i dok nešto radim po kuhinji pijuckam po malo.zeza me kandida,poludela sam.Gin.mi rekla da se ispiram tantum rosom i mažem kanesten mast,pa sam tome dodala i čaj od brusnice jer podiže imunitet.kupila sam i laktogin ampulice,pa ću je se valjda rešiti,bar na duže staze...
Andja mi u petak opet imala temp,i povraćala,a to se nastavilo i u subotu,pa sam je vodila kod lekara jer se žalila na jake bolove u stomaku.kada ju je dok.pregledala kaže da je sve u redu,a bolovi su u stvari od mišića jer se jako naprezala da povraća,a nije imala šta,pa je u stvari napregla mišiće.rekla nam,ako bolovi budu i dalje i intenzivni,da je dovodemo opet jer bi se onda radilo o nekoj vrsti gastritisa,ali s obzirom da je ona još jako mala,dok.je isključila tu mogućnost.Kaže da joj puno dece dolazi ovih dana zbog istih problema,a to je posledica ovakvog vremena.Pošto je bila dobro u nedelju,bili smo u gradu,išli u Mek Donalds a posle na Ušće,vozila rolere,skakala na nekom bandži kenguru,tako da smo se super provele. Čim su ovakve promene vremena,uvek joj dajem onaj pikovit jer je problematična sa hranom,ali sam nešto zakazala sa tim,sve kao ma neće njoj biti ništa,valjda je stekla neki imunitet,ali sam se zeznula samo tako.Moraću joj nešto uzeti....
Ja danas išla po rezultate krvi,dok.mi napisala da se odradi sve što se može odraditi,pa kad nisam pala u nesvest.Ništa mi nije dobro,blizu sam gornje granice za šećer,a holesterol mi je inad granice dozvoljenog. Kada sam malo bioljke pogledala i ostale stavke provalim da mi je sve iznad normalnog ali ne prelazi granice dozvoljenog.Malo sam se i razočarala,jer se,generalno osećam fantastično,mada nešto ne vodim računa o ishrani,ali od sada............ moraću da poradim na tome.Reče mi muž STIŽU TE GODINE ......
Ne znam možda....

Iva,super je što ćete ići na tenis,ja ga obožavam,a čak i rekreativno ga igram.Ima u našem kraju(igralištu) nacrtan teren za tenis,sve prave dimenzije,nije skraćena varijanta,pa kada je lepo vreme igram.Mislim da nema deteta kod nas u kraju koje ne zna da igra tenis,a to nas je davnih osamdesetih zarazio komšija koji je voleo da igra tenis,pa nas je sve redom podučavao,a mi mladje i tako u krug.

Eto,ja se raspisala,posledica lepog vremena,pa sam i ja maksimalno POZITIVNA.

Pozdrav vama a poljubce za dečicu
мирка
Poslato 29/3/2011 06:29 (#757952 - je odgovor na #757936)

Expert

Poruka: 1502
1000500
Велики поздрав за све...и, наравно -
Ми смо порасли па се надамо да нас примате у друштво :blablaЈана је око 6 сати тражила да пишки, па није дуго после заспала, а онда је и мм дошао из треће смене и видех да ми нема спавања Ако ништа друго бар је рачунар мој док се сви не пробуде
Iva&Lule
Poslato 31/3/2011 08:07 (#758136 - je odgovor na #757952)

Expert

500020002000100100100
Mirka,dobro dosla drago mi je da si nam se pridruzila da

ciro,znaci opet se ponovilo morali ste kod lekara,bas mi je zao Sto se tice analiza,moj muz je u februaru prosle godine imao povisene trigleciride,malo holestor + je dobio pritisak, a imao je 5kg viska.Sve je to posledica lose ishrane na poslu,cim im se zatvorila kantina na poslu,poceo je sa kolegama da jede vani sendvice,grekove,pizze,kod kineza,katastrofa!I jedno vreme je bas poceo da se znoji nocu,jastucnica mu bude mokra i posteljina sa njegove strane i pocela sam bas da se brinem Pa svako vece ga ispitivala ''a sta si danas rucao'',onda mu predlozila da mu spremam da nosi na posao da jede,posto imaju kuhinju i mikrotalasnu da podgreje,medjutim nije hteo kaze glupo mu da se odvaja od kolega.Pa sam vrsila pritisak na njega da ode kod doktora da mu da da vadi krv pocelo to znojenje da me zabrinjava.Kad je uzeo rezultate kad se nisam slogirala,trigleceridi 3.05,a normalno 1.50,holesterol je isto bio povecan ali se ne secam sad.I jednom kad sam setala sa lukom prodjem pored jedne kafane ispred koje je bio istaknut meni za taj dan.Bas se secam pisalo je:kao predjelo neki sir,glavno jelo grilovan biftek i boranija na pari,salata po zelji,dezert ili kafa jedno od ta dva i cena nekih 8 eura,taman koliko on dobio na poslu za dnevni obrok.I predlozim mu da nadje neku kafanu blizu posla i da jede tamo,makar ima kuvano i dosta povrca.Evo vec mesecima ide sa kolegama u jednu kafanu tamo rucaju,ponekad petkom odu na pizzu,ali ne cesto,on je pre nekih dva meseca vadio krv i trigleceridi 0.92 ma sve sve je pod kontrolom.Smrsao je tih 5 kg i sad bas etra izgleda naravno i odavno je prestao da se znoji nocu

U utorak kad sam otisla dete da uzmem u skolicu ,istakli na vratima da se pojavila vaske,da se deci svaki dan pregledamo kosu,ma sledila sam se naravno nisu napisali u kojoj grupi ali ih ima cim sam ga uzela pravac u apoteku da pitam da li ima nesto sto sprecava da se ne dobiju vaske.Kazu najefikasnije je ulje od lavande.Naravno ja ga pregledala,cesljala ga nema nista,jutros mu utrljam jednu kap u kosu i odvela ga Pada kisa celo jutro,mislila sam da ih nece voditi u taj park gde su samo ruze posadjene,kad vaspitacica kaze da hoce,sreca obukla sam mu gumenu jaknu,sad mi zao sto nisam gumene cizmice.Ja imam zakazano kod zubara u 11h45,inace sam budna od 5h30,ustala spremila dorucak,probudila muza doruckovali na miru,posle budili dete i tako,jedan u skolu,jedan na posao
Administrator
Poslato (#758136)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

Facebook
Pređi na stranu: < ... 13 14 15 16 17 18 19 >
Nalazite se na strani 19 [20 poruka po stani]
Pređi na forum: