Samohrane majke ima li ih ovde?
Pređi na stranu: < ... 9 10 11 12 13 14 15 >
Nalazite se na strani 15 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   PORODICA -> Samohrani RoditeljiFormat poruke

sandra55
Poslato 30/7/2010 16:39 (#725506 - je odgovor na #725441)
Naslov: Re: Samohrane majke ima li ih ovde?

Član Veteran

Poruka: 105
100
Veliki pozdrav svim mamama a i njihovoj decic i
Sto kazu neke mame nikad nisam ni pomisljala da ce se ovo bas meni desiti eto desilo se Ja sam ostavila muza i otisla od njega sa bebom od cetiri meseca,jer smo ziveli u zajednici sa njegovom majkom i bratom i bilo je nemoguce ziveti sa ludacima kad moram tako da kazem,a pritom ono djubre od mog muza nije hteo da radi nego smo ziveli od mog porodiljskog bolovanja mozete misliti.Jos uvek se nismo sudski razveli jer su nas sad uhvatili ovi letnji odmori pa sve to kasni, inace jedva cekam da se i to zvanicno zavrsi pa da se otkacim od njega.Mnogo mi pomazu moji roditelji, a i rodbina i prijatelji.Mogu vam reci da ja uopste ne zalim,jeste mi ponekad tesko sto sam sama, i sto uvek setam sama moju devojcicu, ali neka i to prodje bitno mi je da je ona meni srecna i zadovoljna beba
Drage mame nemojte ocajavati sve te muke prodju, i sto rece neka mama napred i kad ste preumorni za svoje dete vam nista nije tesko da uradite.
Moja srecica je jako aktivna beba i ja sam sa njom po ceo dan ali za to vredi ziveti
Glavu gore drage mame i sve to jednom dodje na svoje, a ovaj od gore gleda i svakom ce dati po zasluzi
Pozdrav
Vrh stranice Dno stranice
layla7
Poslato 19/1/2011 18:41 (#751832 - je odgovor na #585943)
Naslov: RE: Samohrane majke ima li ih ovde?

Slučajni prolaznik

Poruka: 1

lepo je to sto kazes, daje nadu... drago mi je kad se neko iscupa. prawih je malo, ponekad pomislim da i ako dodje bicu skrhana i sto wredi nece on wideti
Administrator
Poslato (#754549)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

caki
Poslato 11/2/2011 18:34 (#754549 - je odgovor na #348425)
Naslov: Re: Samohrane majke ima li ih ovde?

Ekstremni Član

Poruka: 314
100100100
Pozdrav za sve Pa ovde smo se bas prosirili,ima nas dosta Bas smo hrabre i za svaku pohvalu ...Sigurno ima i neki tata,koji je doziveo nasu sudbinu...pa pozdrav i za njih
Facebook
Pređi na stranu: < ... 9 10 11 12 13 14 15 >
Nalazite se na strani 15 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi