Roditelj Portal - Informativni portal za roditelje
Roditelj Portal - VestiBebaRoditelj Portal - Clanci
Roditelj Portal - ForumBebaRoditelj Portal - Kontakt

Trudnoca i Bebe

Lepa imena za malisane
Pređi na stranu: < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 >
Nalazite se na strani 46 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> BebeFormat poruke

Mikac
Poslato 27/8/2009 15:38 (#591470 - je odgovor na #96264)
Naslov: Re: Lepa imena za malisane

Expert

Poruka: 1730
100050010010025
Mi smo verovatno egzamplar sto se kaze, sa nasim imenom. Ali meni se jako dopalo, neko ce reci da je starovremsko, ali ja sam opet protiv pomodarskih imena i kada se svako drugo dete zove isto. Ja sam Predragu dala ime. Bio je dogovor da ako bude devojcica bude Emilija, a ako bude decak Predrag. Oba imena su superlativ od mio i drag, kao i moje ime uostalom. Sada nasem Predragu ovo ime potpuno prilici, zato sto je mali covek, i lepo zvuci Predrag Markovic. Mnogi se cude zbog izbora imena i pitaju me da li nam se neki deka tako zvao. Nije, ali meni su ta nasa imena najlepsa, ona koja u osnovi imaju neko znacenje i koja su dugo u narodu, sto se kaze.
Boze zdravlja, ako budemo imali devojcicu zvace se Emilija, a ako budemo opet imali decaka, videcemo. Mozda bude Uros, ili tako nesto...
Vrh stranice Dno stranice
klinceze
Poslato 27/8/2009 19:03 (#591538 - je odgovor na #96264)

Član

Poruka: 5

Cao mame!Evo i mene sa predlozima imena koja se ne cuju svaki dan.Moje cerke bliznakinje se zovu Alisia i Stella,a treca cerka Nimia.Inače su u uzem izboru za moje cerke bila jos i sl. imena:Zoe,Gea,Fiona,Bjanka,Elizabet,Šarlot,Tesa,Kasja,Srna (vidim da je jos neko pomenuo to ime),Iskra.Brat mog muza je Dorian i meni je to ime prelepo za muskarce.A evo jos nekih koja se meni svidjaju: Ernest,Andrej,Aleksej,Sergej,Njegoš,Noa.Mozda se nekom nesto svidi
Kaca
Poslato 30/8/2009 21:19 (#592662 - je odgovor na #96264)

Expert

Poruka: 2495
2000100100100100252525
T3 dobro si rekla mozda se i predomislimo, sad se mislimo mozda Filip
T3
Poslato 30/8/2009 21:50 (#592673 - je odgovor na #96264)
Naslov: RE: Lepa imena za malisane

Expert

Poruka: 8762
5000200010005001001002525

milicecale u pravu si i jeste tako..i meni se cesto desava da umesto nikolinu viknem nikolu ili obrnuto ili jednostavno krenem da kazem niko..pa neznam ni koga sam htela dozvati..

rekoh vec da nikad nisam volela ta  musko zenska  imena sto se slazu ili ih razlikuje samo par   zadnjih slova..tipa aleksandar/aleksandra,marijan/marija..itd..ali eto nikad ne reci nikad i meni se  bas to sto nisam htela i volela  upravo desilo ...naravno to je bila moja odluka i zelja niko me nije naterao da ih tako nazovem,i dalje su mi lepa oba imena ,pa i tako zajedno uklopljena,ali jeste ponekad komplikovano i tesko ih izgovarati tj dozivati po njima jos pogotovo kad su oboje tu  pa oces i jednom i drugom nesto da kazes onda  ti se samo nikol..  cuje iz usta,to lina,ili la..ni nema smisla,vec cim vikem nikol..oboje se okrecu i vicu molim mama ....da se sad  pitam zvali bi se totalno drugacije i razlicito..

zato ce trece dobiti ime nemanja,ne slaze se nesto preterano sa njihovim,a i da ocu nema vise nijedno ime koji bi pocinjalo sa nikol..a da je musko hihihi jedino sto ce im biti zajednicko je pocetno slovo N  pa kad je bal nek je bal po cemu i jeste presudilo da se bata bas  tako zove ,a ne nekako sasvim i totalno  drugacije  kako smo isprva  hteli..

kaca i filip je lepo ime ,mada je meni mateja lepse..neznam vi odlucite imas jos fore..

jelenaorg
Poslato 12/10/2009 14:35 (#611766 - je odgovor na #96264)

Expert

Poruka: 4696
20002000500100252525
evo mene na ovoj temi terebaju mi vasa misljenja.

Imam sina Matiju. Ja sam mu dala ime. Ime je internacijonalno pripada i pravoslavlju i katolicizmu.

Meni i mm nije bitno poreklo i ne tezimo ka srpskom imenu.Da ne bi bila previse sebicna i samo ja davala deci imena , odlucila sam se da ukljucim i muza u sve ovo. Za sada su u opciji Simon i Karlo. Simon ce verovatno otpasti jer se tako zvao mm deda pokojni, a ja ne volim da dajem imena po pokojnicima to mi je bljak, ako damo to ime svi ce shvatiti da smo ime dali po dedi.

Moje pitanje je, ako se bude zvao Karlo , da li ce ga u Srbiji posmatrati kao van zemaljca, jer nosi italijansko ime?
Da ce ga deca u skoli provocirati zbog toga?
da li ce ga uciteljica mrzeti zbog toga jer je nacijonalista?
T3
Poslato 12/10/2009 17:17 (#611854 - je odgovor na #96264)

Expert

jelena po meni su sva imena prihvatljiva i lepa bilo kog porekla da su...nemislim da bi dete zbog nekog imena koje preovladava recimo u tvom slucaju vise u italiji nego kod nas trebalo da se oseca ko vanzemaljac,mozda ce ga deca provocirati u skoli zbog toga, ali i na osnovu nasih imena deca vrlo cesto smisle sprdnje i nadimke tako da i da se zove ivan ili milan nace mu vec neko drugo ime da ga istim zezaju ili zovu..
dakle ni cisto srpsko ime nije merilo i sigurnost da nece ikad biti prozvano ili izdvojeno iz ovog ili onog razloga zbog istog....

zasto mislis da bi ga i da ce ga uciteljica mrzeti zbog njegovog imena?
zasto mislis da ce ga zbog njega smatrati nacionalistom?
... pa ima on valjda i prezime koje je verujem srpsko i zavrsava na ic,pa i ako nije nebitno,ne preziva se i italijanski..stoga od imena ne zavisi nista ni da li ce ga drugi prihvatati i posmatrati ili zvati drugacije niti izdvajati od ostalih ...

glupa su mi samo imena koja stvarno nemaju veze sa zivotom ..nemogu sad bas da se setim adekvatnog primera istog..ali karlo je ime za koje malo ko nije cuo,jeste malo neobicno i nesvakidasnje za srbiju,ali dobro po necemu ce se bar razlikovati i mozda bolje i to nego da bude milioniti nikola ili milijarditi milos...tvoje dete,tvoja odluka..

...mislim da bilo koje ime da mu das ,moze samo ... jos ako bude neobicno i retko za nase podrucje da se ponosi istim..neverujem da ce i ne smatram da ne bi zbog toga trebao da se stidi ili da ga drugi dozivljavaju i gledaju drugacije..
u sustini ime je najmanje bitno ,bitnije je kako ces ga vaspitavati i kakav ce covek biti,a da li se zove janko,branko ili marko totalno je svejedno..

jelenaorg
Poslato 12/10/2009 22:03 (#611987 - je odgovor na #96264)

Expert

20002000500100252525
ih ih ih ne da je on nacijonalista vec da je neko drugi to, samo ime govori da niej nacijonalista. Jako sam zbunjena,ovim ispadima po srbiji, ubijen francuz, prebijen englez, austrijanac, oavj onaj uuuuuhhhhh pomislice svasta neko o njemu , da li ej rizicno danas u Srbiji nositi nesrpsko ime, ???

ja sma imala drugaricu Floru u odeljenju svi smo ej voleli nije imala nikakve neprijatnostii osim zacudjivanja odakle to ime, ali nsita vsie od toga.
T3
Poslato 12/10/2009 22:30 (#612030 - je odgovor na #96264)

Expert

ma necemo valjda mesati politiku i stanje i desavanja u zemlji sa odabirom imena za decu..mislim plasiti se koje mu ime dati da ga sutra neko ne bi ubio ili prebio zbog istog..
mislim da gresis i da su ti samo malo hormoni uzdrmani kao i da te je potreslo i da si jos uvek pod utiscima sa svim ovim skorasnjim nemilim dogadjajima koji su se izdesavali..
stavi na papir jos koje ime u opticaj,pa sama proceni i odluci da li hoces, mislis i zelis da ce ti dete neko gledati drugacijim ocima samo zato sto se ne zove luka kako se danas svako drugo zove ili ces biti ponosna i srecna sto bas tvoje dete u srbbiji mozda ima ime koje niko nema.
Natasa
Poslato 12/10/2009 23:16 (#612074 - je odgovor na #96264)

Elitni Član

Poruka: 729
50010010025
I ja volim neobicna i nesvakidasnja imena. mm je hteo da nam se malisa zove Ivan, ok, lepo ime ali kada je cuo moj predlog popustio je i ostade David. To ime mi se motalo po glavi i pre trudnoce. Od zenskih imena lepo mi je Iskra, Ela, Andjelija, Tijana. Koliko sam primetila svako drugo dete se zove Luka, Andrej, Nina.
Natasa
Poslato 12/10/2009 23:20 (#612078 - je odgovor na #96264)

Elitni Član

Poruka: 729
50010010025
Zaboravih reci da je znacenje imena David- voljen, ljubljen. A ja zelim da ga to prati ceo zivot.
T3
Poslato 13/10/2009 08:24 (#612124 - je odgovor na #96264)

Expert

I ja volim neobicna i nesvakidasnja imena...takodje..
ja sam mojoj cerki htela dati ime Konstantina..kojeg je porekla i cije je neznam ali mi to do skoro bilo tako slatko,medjutim okolina a posebno mm me odvratili od toga pa dobi ime Nikolina inace je trebala biti Nikolija...i dan danas mi zao sto nisam poslusala sebe i nazvala je po mom kako sam isprva zelela..
lepa su mi jos za devojcice imena Eleonora,Katarina,Petra,Lenka,..dakle neobicna i nesvakidasnja...

Od muskih Matija,Vladan,Jovan,Marko..ovo su samo neka u moru istih ,ali mi se dopadaju..za devojcice cini mi se ima veci izbor kad su imena u pitanju tj mnogo lepsa i mastovitija,za decake su ona nekako vise standardna..mada neka imena koja su kad sam ja recimo radjala nikolu bila strana sad su normalna ko recimo David,Filip,Sergej,Lazar,strahinja,vojin....itd..

stoga dajte detetu ime koje vi zelite..gledajte da bude zvucno i lepo ,a u isto vreme ,neobicno,mastovito i originalno ...

procitajte jos i ovo..

Nikola i Milica su najčešća imena koja proteklih godina dobijaju deca u Srbiji, pokazalo je istraživanje Tanjuga.
Neuobičajena imena češće se daju devojčicama, pa su poslednjih godina u prvi plan izbila kraća ženska imena od tri-četiri slova - Anja, Jana, Lena, Tara, Iva, dok se dečacima pretežno daju starija, tradicionalna imena.
U opštini Savski venac, u kojoj je prošle godine rodjeno najviše beba - 13.887, 353 devojčice dobile su ime Milica, a zatim slede imena Andjela, Jovana, Teodora, Katarina, Ana, Marija, Sara, Anja, Jana i Iva.
Kako navode u matičnoj službi te opštine, pre dvadesetak godina ime Jelena je godinama držalo ubedljivo prvo mesto, dok je sada tek na 15. mestu.
Ime Nikola u toj opštini dobilo je prošle godine 400 dečaka, a po učestalosti slede Luka, Marko, Aleksa, Lazar, Stefan, Aleksandar, Filip, Jovan i Nemanja.
Koja se imena najčešće daju zavisi i od perioda u godini, pa tako deca rodjena u decembru i januaru često dobijaju imena svetaca koji se slave u tim mesecima ili ona izvedena od imena svetaca, kao što su Nikola, Nikolija, Nikolina, Jovan, Jovana, Stefan...
U opštini Zvezdara, u kojoj je prošle godine rodjeno oko 3.000 beba, navode da kod dečaka poslednjih godina preovladjuju tradicionalna imena, ali da ima "iznenadjujuće mnogo Borisa", dok se devojčicama daju kraća imena nego ranije, a sve manje njih dobija ime Anastasija koje je pre nekoliko godina bilo veoma moderno.
Neobična imena najčešća su kod pripadnika romske nacionalnosti iako se svi slažu da je vreme Kasandre, imena za koje su se roditelji često odlučivali u periodu emitovanja istoimene latinoameričke sapunice, prošlo.
U niškoj opštini prošle godine zabeležen je sličan slučaj kada su roditelji došli sa zahtevom da se njihov novorodjeni sin nazove po brazilskom fudbaleru Ronaldu, a matičari su ranijih godina upisivali i imena kao što su Tarzan, Vinetu, Rambo i Šerif.
Medju retkim imenima koja su nadevana deci u Nišu su Gala, Nora, Srna, Peko, Iskra, Raduša, Vukale, Ines, dok su najčešća imena za dečake Mateja, Matija, Andrija, Ognjen, Marko, a za devojčice, Andjelina, Andjela, Teodora, Jana, Janja, Elena, Helena, Dunja, Sara.

i ovo..posebno vazi za jelenu:

Svako želi da bude drugačiji od ostalih, da se po nečemu razlikuje. Tako se neka deca razlikuju po svom imenu od drugih… ako nikako drugačije.
Ali kad javne ličnosti dobiju decu, valjda iz velike želje da njihova deca budu zaista nešto posebno, daju im jako čudna imena. Evo samo nekih imena te dece..

Apple (jabuka) – ćerka glumice Gvinet Paltrou i pevača grupe Coldplay, Krisa Martina

Aurelius Cy – ćerka manekenke Eli Mekfirson

Bluebell Madonna (divlji zumbul) – ćerka bivše Spajsice, Geri Halivel

Brooklyn (deo Njujorka) – sin Viktorije i Dejvida Bekama, koji takođe imaju sinove po imenu Romeo i Cruz

Fuchsia (minđušica) – ćerka pevača Stinga

Heaven (raj) – ćerka R&B pevačice Lil’ Mo, koja ima još jednu ćerku po imenu God’Iss Love Stone (božanstveni ljubavni kamen)

Hopper (skakavac) – sin glumca Šon Pena

Ireland (Irska) – ćerka bivšeg glumačkog para Kim Besindžer i Aleka Boldvina

Kal-El Coppola (Kal-El je pravo Supermenovo ime) – sin glumca Nikolasa Kejdža

Marquise (markiza, titula engleskih kneževa) – sin repera 50 cent

Ocean (okean) – sin glumca Foresta Vitakera, koji još ima dve ćerke po imenima Sonnet (sonet) i True (istina)

Pilot Inspektor – sin glumca Džejsona Lija

Shiloh Nouvel – ćerka najpopularnijeg glumačkog para Anđeline Džoli i Breda Pita

Suri - ćerka poznatog glumačkog para Toma Kruza i Kejti Holms

Tallulah - ćerka bivšeg glumačkog para Brusa Vilisa i Demi Mur, koji takođe imaju Scout-a (izviđača) i Rumer

A ni naše javne ličnosti nisu ostale imune na davanje neobičnih imena svojoj deci.

Atina Tošić, ćerka Jelene Karleuše i Duška Tošića

Vila Evanđelina – ćerka Isidore Bjelice i Nebojše Pajkića, koji imaju i sina Lava Grigorija

Anastasija (koje je sad već postalo sasvim uobičajeno ime) – ćerka Svetlane Cece Ražnatović

Atina (glavni grad Grčke) – ćerka Jelene Karleuše i fudbalera Duška Tošića

Apple (jabuka) – ćerka glumice Gvinet Paltrou i pevača grupe Coldplay, Krisa Martina

Aurelius Cy – ćerka manekenke Eli Mekfirson

Bluebell Madonna (divlji zumbul) – ćerka bivše Spajsice, Geri Halivel

Brooklyn (deo Njujorka) – sin Viktorije i Dejvida Bekama, koji takođe imaju sinove po imenu Romeo i Cruz

Fuchsia (minđušica) – ćerka pevača Stinga

Heaven (raj) – ćerka R&B pevačice Lil’ Mo, koja ima još jednu ćerku po imenu God’Iss Love Stone (božanstveni ljubavni kamen)

Hopper (skakavac) – sin glumca Šon Pena

Ireland (Irska) – ćerka bivšeg glumačkog para Kim Besindžer i Aleka Boldvina

Kal-El Coppola (Kal-El je pravo Supermenovo ime) – sin glumca Nikolasa Kejdža

Marquise (markiza, titula engleskih kneževa) – sin repera 50 cent

Ocean (okean) – sin glumca Foresta Vitakera, koji još ima dve ćerke po imenima Sonnet (sonet) i True (istina)

Pilot Inspektor – sin glumca Džejsona Lija

Shiloh Nouvel – ćerka najpopularnijeg glumačkog para Anđeline Džoli i Breda Pita

Suri - ćerka poznatog glumačkog para Toma Kruza i Kejti Holms

Nicole Kidman ima ćerku Sunday(nedelja)

Tallulah - ćerka bivšeg glumačkog para Brusa Vilisa i Demi Mur, koji takođe imaju Scout-a (izviđača) i Rumer

A ni naše javne ličnosti nisu ostale imune na davanje neobičnih imena svojoj deci.

Atina Tošić, ćerka Jelene Karleuše i Duška Tošića

Vila Evanđelina – ćerka Isidore Bjelice i Nebojše Pajkića, koji imaju i sina Lava Grigorija

Anastasija (koje je sad već postalo sasvim uobičajeno ime) – ćerka Svetlane Cece Ražnatović

Atina (glavni grad Grčke) – ćerka Jelene Karleuše i fudbalera Duška Tošića

Izvor: women.timesonline.co.uk

Izvor: women.timesonline.co.uk

Kaca
Poslato 13/10/2009 20:53 (#612518 - je odgovor na #96264)

Expert

Poruka: 2495
2000100100100100252525
Jelena ono sto mogu da kazem na tvoje pitanje, odnosice se na nemacku,ne znam kako je ovde u Srbiji. Mm je pronasao jedan nemacki sajt gde se upravo desavaju stvari za koje se ti plasis da ih ne bude ovde. Primer nastavnici ne vole decu koja se zovu Kevin ( zbog filma sam u kuci), i odmah tu decu drugacije tretiraju. Imaju imena koja su losa i koja su dobra, koja su pametna, moderna, stara, tako su kod njih podeljena. Mi smo hteli ime sinu da damo Mateja, ali kod njih to vuce na zensko ime, i bas iz tog razloga da dete ne bi imalo probleme, i da ga deca u skoli ne bi zezala promenili smo da bude Filip.

Ne mora da znaci da je tako i ovde kod nas
Estella
Poslato 13/10/2009 23:01 (#612576 - je odgovor na #96264)
Naslov: RE: Lepa imena za malisane

Expert

Poruka: 2082
2000252525
Cao svima. Ja radim u nizim razredima osnovne skole u BG i trenutno su najcesca imena medju mojim klincima Luka, Petar, Aleksa, Andrej, Nikola... U jednom odeljenju imam petoricu decaka koji se zovu Luka! Sto se tice devojcica, tu su imena malo kreativnija, ali cini mi se da je najcesce Teodora. Takodje ima puno sledecih: Nina, Sara, Anastasija, Milica, Isidora... Od meni malo cudnijih koje sam imala su Bjanka, Nera, Dolores, Dimitra, Cvjetin, Balsa. Ja imam jos dosta do termina, ali uopste ne znam sta cu za ime. Nas prvi izbor je bio Vuk ili Jana, ali sam shvatila da su to sada previse popularna imena za moj ukus. Znam koliko je meni tesko da zapamtim decu u skoli koja se zovu isto. A varijacije tipa Mateja/Matija, zatim Andreja/Andrija/Andrej nikako ne mogu da zapamtim. S druge strane, lepo je biti originalan, ali su mi mnoga imena koja su ovde pominjana previse neobicna i neprihvatljiva. Ipak ce to dete da odraste i da nosi to ime ceo zivot. Pre su mi se dopadala kraca imena, ali sad pocinje uzasno da mi ide na zivce novi trend tipa Ana, Hana, Anja, Lena, Lana, Jana, Sara, Tara, Una, Ena, Mia, Tea, Nina... Poplava istih, Stvarno ne znam.
tijana b
Poslato 14/10/2009 12:28 (#612833 - je odgovor na #96264)

Elitni Član

Poruka: 933
50010010010010025
Moja devojcica se zove Srna, mm i ja smo joj dali ime.
Kada nekome kazem kako se zove svi se iscudjavaju, pa kako Srna, pa svi ce je zezati i slicno.
Ja sam se odlucila da joj dam to ime jer mene mm zove Srna od kako smo se upaznali, vremenom su me svi poceli tako zvati... cak na burmi ima izgravirano Srna a ne Tijana kako mi je ime. Kada sam saznala da nosim devojcicu mm je hteo da se zova ili Iva ili Andrea. Meni su ta imena precesta, a Iva pogotovo nije dolazilo u obzir jer mu se bivsa devojka tako zvala .
Kada sam mu predlozila Srna on se odusevio, doduse kasnije je pod uticajem svojih drugova(zatucanih) poceo da se predomislja i da zateze, ali sam ja svoje na kraju isterala.
....i tako je Srna dobila ime...
njamiii
Poslato 14/10/2009 16:19 (#612983 - je odgovor na #96264)

Elitni Član

Poruka: 968
5001001001001002525
Ja sam bash pre neki dan razmishljala da imam devojchicu kako bi se zvala i pada mi Srna na pamet, a mm opet veli Iskra, mada se meni ne svidja. Meni se Balsha svidja.
jelenaorg
Poslato 19/10/2009 13:15 (#615551 - je odgovor na #96264)

Expert

20002000500100252525
T3 ne drmaju mene hormoni, vec sam dobila upozorenje od svoje kume, na primer njoj se deca zovu Luna i Leon i jako , jako mnogo osuda su ona i njen muz pretpeli jer se deca zovu tako. Ovo njeno misljnje me je poljuljo, sto se mene tice neko moze dati svom detetu ime PLUG , mene to ne dotice i en znaima, njihova stvar. Jako volim neobicna imena i volim da nzam sta koje ime znaci. Muz je zbog iste stvari promenijo misljneje tako da Karlo iz naseg izbora naj verovatnije otpada za sad ...

MilicaCale
Poslato 19/10/2009 13:28 (#615561 - je odgovor na #96264)

Expert

Poruka: 3986
20001000500100100100100252525
mi se zovemo Milica, Nikola i Jelena (ja, brat i sestra)
Kako su samo nasi roditelji bili vidoviti...
sreca pa smo ova imena dobili pre puuuno godina, dok jos nisu bila tako popularna

Promenjeno od MilicaCale 19/10/2009 13:29
jelenaorg
Poslato 19/10/2009 14:01 (#615597 - je odgovor na #96264)

Expert

20002000500100252525
evo raznih linkova za nas koje volimo neobicnije

http://www.kastav-crkva.com/imena.html
http://arhiva.net.hr/bebe/page/2000/11/06/4046006.html
http://babynamer.com/search?q=A
da napomenem , nisam katolkinja, nisam nacijonalista , OBOZAVAM HRVATSKA IMENA
Administrator
Poslato (#615644)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

MilicaCale
Poslato 19/10/2009 15:49 (#615644 - je odgovor na #96264)

Expert

Poruka: 3986
20001000500100100100100252525
e, da, letos smo bas bili u fazonu smisljanja imena, za sledeci put
dopala su nam se muska Vasa i Rastko, bas bi mi bila slatka za malog svrcu, ali ne ide, uz postojece, Sava, bilo bi krajnje zbunjujuce.
Nekako mi se svidjaju stara srpska zenska, deminutivi od milja ili cvecke:
Katica, Danica, Dragica, Dusica, Ljubica, Trenutno nisu previse eksploatisana, a divno zvuce. Samo, imamo problem sa njima, vec postoje u porodici, pa da se neko ne bi naljutio... A vec mi se dete zove Sava (tako mi se zvao deda, nije po njemu, ali, ova su sva zenska sa moje strane, pa bi vec bio problem). Moji favoriti, Katica i Dusica,
I tako... Ja ostala bez resenja, za sada, a ovo mozda moze da posluzi nekome kao ideja za razmisljanje...
T3
Poslato 19/10/2009 16:59 (#615662 - je odgovor na #96264)

Expert

jelena nasalih se ja malo za hormone nemoj ljutis..
Luna i Leon imena za osudu..svasta..Luna je bas sve vise popularnije i cesce ime,tako se cini mi se zove cerka Anabele iz Fanki Dzija,a i za Leona mi takodje nije jasno cemu cudjenje ..Leon,Leona to bas nisu ni najmanje neobicna imena..moje drugarice sin se isto zove,a ova kombinacija imena koju tvoja kuma dade svojoj deci je bas sjajna i originalna..Luna i Leon bas lepo i nezno zvuci..

sto se tice ovih linkova koje si stavila tj hrvatskih imena,ima ih dosta koja mi se svidjaju i koja bi i sama dala svojoj deci i nemislim uopste da su nimalo neuobicajena..recimo Amalija,Adela,Eleonora,Aurora,Doroteja,Damjan,Viktor..divno..samo ja ocigledno nisam toliko bila smela da ih dam svojoj deci ili sam se vodila i merila po narodnosti,okolini ili djavo ce ga znati vec cemu trecem..ali iskreno bolje da sam malo bolje razmislila i dala im imena koja niko nema.
da mogu ponovo da ih rodim to bi i uradila.

tako da Jelena samo hrabro i napred..potrudi se da ti dete dobije sto lepse,zvucnije,neznije,a istovremeno neobicno,neuobicajeno i retko ime i ne obaziri se sta ce ljudi misliti i reci...
ja te u potpunosti podrzavam..
Facebook
Pređi na stranu: < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 >
Nalazite se na strani 46 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi