Lepljiva Caskanje namenjeno mamama dece od 1. do 4.-og razreda
Pređi na stranu: < ... 25 26 27 28 29 30 31 >
Nalazite se na strani 31 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> Školski UzrastFormat poruke

bozana
Poslato 4/11/2010 21:22 (#742704 - je odgovor na #91466)
Naslov: Re: Caskanje namenjeno mamama dece od 1. do 4.-og razreda

Expert

Poruka: 3551
200010005002525
Davno smo trebali preci na ovu temu ali eto nikako
moj skolarac je prvi razred za sada nem aproblema
jedino malo korigujemo rukopis citanje ide dobro
jer pre skole je znala da citam i latinicu i cirilicu.gradiva su im
bas obimna i traze i previse
njena skolska torba za 5 radnih dana nije laksa od 3 kg
eto ukratko da se javimo i prijavimo ovde
valjda ce caskanje malo zivnuit
jer vidim slabo se kucka ovde.
Vrh stranice Dno stranice
tartufa
Poslato 21/1/2011 23:10 (#752160 - je odgovor na #91466)

Slučajni prolaznik

Poruka: 3

Pozdrav mamama i tatama malih školaraca!
Nova sam na ovom Forumu pa ne znam da li je ovo pravo mesto za moj problem...Da li neko ima testove za Svet oko nas (drugi razred).Značilo bi i meni i mom sinu.Gradivo je užasno teško napisano za uzrast od 8 godina, knjiga je Klet a radna sveska Atos...Testovi su opet neki treći...Ništa se ne poklapa...A učiteljica nikakav pedagog...
katarina
Poslato 22/1/2011 09:46 (#752179 - je odgovor na #752160)

Expert

Poruka: 4011
20002000
tartufa nisam iz Srbije pa ti na zalost ne mogu pomoci ...mozda se neko i javi..
Jana je sada drugi razred(ovde se sa 6 krece u skolu).Htela bih da uporedim sta deca u Srbiji uce a sta ovde jer imam utisak da ovde bas preteruju..
iz matematike sabiraju i oduzimaju do 100 s tim sto su im zadaci logicno razmisljanje..primer: u kasi je 17 evra al 10 kovanih novcica od 1e i 2e koliko imas od 1e a koliko od 2e?
Iz nemackog;kod nas srpskog ,vec citaju,pisu i diktate,poceli su perom ..
Kako je u Srbiji?
tartufa
Poslato 23/1/2011 11:29 (#752324 - je odgovor na #91466)

Slučajni prolaznik

Meni se čini-još gore je ovde Katarina! Nastavni program je mnogo zahtevniji i neprilagođeniji izrastu nego u neko naše vreme! Iz matematike su već prešli sabiranje i oduzimanje do 100,sad smo na "ubrzanoj"tablici množenja a onda sledi deljenje..Učili već mere za dužinu...Iz srpskog posebna priča:šta je subjekat, objekat, predikat...slogovi...Svet oko nas je najteži i najgluplje koncipiran...Problem je što sad svaka učiteljica bira knjige između 4 ili 5 izdavača tako da se može desiti da dete promeni školu u istom gradu ili , ne daj Bože, drugi grad i moraće da se kupuju knjige koje su tamo odabrane...Sve u svemu-školstvo nam je katastrofa!
tartufa
Poslato 23/1/2011 11:30 (#752325 - je odgovor na #91466)

Slučajni prolaznik

Meni se čini-još gore je ovde Katarina! Nastavni program je mnogo zahtevniji i neprilagođeniji izrastu nego u neko naše vreme! Iz matematike su već prešli sabiranje i oduzimanje do 100,sad smo na "ubrzanoj"tablici množenja a onda sledi deljenje..Učili već mere za dužinu...Iz srpskog posebna priča:šta je subjekat, objekat, predikat...slogovi...Svet oko nas je najteži i najgluplje koncipiran...Problem je što sad svaka učiteljica bira knjige između 4 ili 5 izdavača tako da se može desiti da dete promeni školu u istom gradu ili , ne daj Bože, drugi grad i moraće da se kupuju knjige koje su tamo odabrane...Sve u svemu-školstvo nam je katastrofa!
Administrator
Poslato (#758121)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

djedjor
Poslato 30/3/2011 21:54 (#758121 - je odgovor na #91466)

Slučajni prolaznik

Poruka: 1

Pozdrav i sa moje strane,
prikljucila sam se forumu posto imam konkretan problem : kako dete od 7 godina da naucim da sabira i oduzima do 20 ? Uciteljica nece da ga uzme na dopunsku (iako sam joj rekla) posto misli da cu se ja uvrediti jer predajem matematiku, nikako da se razjasnimo da ja NE ZNAM TO i da ne znam da objasnim detetu kako da resi jednacinu pogadjanjem i sl. On nema problem sa logickim zadacima, tekstualne zadatke sve korektno postavi, ali ih ne izracuna kako treba, dok na primer zadatke gde se trazi umanjenik, sabirak, umanjilac radi bez greske??? Ne razumem...Imali su kontrolni i on je za sabiranje i oduzimanje do 20 dobio 3, za jednacine 5, tekstualne zadatke 5, prepoznavanje geometrijskih figura 5. ZAISTA MI NISTA NIJE JASNO. Uciteljica kaze ucite ga napamet, on tako jedan dan kaze jedno, drugi dan drugo, pa ja ne znam kako ce tako nauciti, kad radi postupno-do deset, pa doda uradi kako treba. Sad sam jako detaljisala, ali sam stvarno jako zbunjena, mozda mi je dete glupavo, mozda sam i ja glupava, ali sam svesna da je jako bitno to da se sad savlada. Ako neko zna, ove uciteljice sa foruma, MOLIM VAS POMOZITE NEKIM PRAKTICNIM SAVETOM. Hvala unapred. Srdacan pozdrav.
Facebook
Pređi na stranu: < ... 25 26 27 28 29 30 31 >
Nalazite se na strani 31 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi