Roditelj Portal - Informativni portal za roditelje
Roditelj Portal - VestiBebaRoditelj Portal - Clanci
Roditelj Portal - ForumBebaRoditelj Portal - Kontakt

Trudnoca i Bebe

Ginekolozi
Pređi na stranu: < ... 7 8 9 10 11 12 13 >
Nalazite se na strani 13 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   U IŠČEKIVANJU -> TrudnoćaFormat poruke

magi
Poslato 16/3/2010 10:13 (#692762 - je odgovor na #61006)
Naslov: RE: Ginekolozi

Expert

Poruka: 1964
10005001001001001002525
Lilio, nema na čemu, mislim da ćeš biti i ti zadovoljna kao i ja. Žena je divna i veoma stručna što je najbitnije. Držim ti palčeve da sve bude u njaboljem redu i da imaš laku i lepu trudnoću
Vrh stranice Dno stranice
dijana87
Poslato 16/3/2010 23:19 (#692973 - je odgovor na #691168)
Naslov: Re: Ginekolozi

Član

Poruka: 49
25

Pumpkin - 10/3/2010 19:10 U DZ Mirijevo je prešla moja doktorka sa Zvezdare, Gordana Pecić, meni se ona svidja, radimo sve analize redovno, daje mi upute za sve što mi treba, zadovoljna sam. Broj telefona doma zdravlja je 3402700 pa se raspitaj kad radi. Četvrtkom je dan za trudnice pa je zgodnije da tada odeš :-) Pozdrav

Hvala puno! Probacu kod nje!

gaga_1985
Poslato 23/3/2010 00:05 (#694353 - je odgovor na #692188)

Član

Poruka: 14

Bezi od nje sto dalje...jedna neljubazna, drcna i arogantna doktorka...kojoj su sve trudnice samo broj i predmet istrazivanja za njene studente, moju pricu mozes procitati u temi Porodjaj sa tuznim krajem, ali nisam napomenula da je bas ONA - DOKTORKA DUKANAC BILA PRISUTNA NA PORODJAJU...ni od jedne trudnice koja je imala iskustva sa njom nije imao lepo iskustvo...jeste strucnjak stvarno, ona vidi sto dugi ne vide...ali svoje umece koristi za svoja istrazivanja, isitivanja, studente, svoja izdanja...(tipa, ajde da pustimo da ide ovako, pa da vidimo sta ce se desiti)...ne koristi da bi pomogla trudnici ili porodilji...one su za nju samo broj...nazalost!!!
gaga_1985
Poslato 23/3/2010 00:19 (#694356 - je odgovor na #498845)

Član

Slazem se sa tobom Saflera, tvrdoglava, nestrucna, prepusta sve slucaju...ne preduzima konkretne mere, kada se javi problem, svi znamo za sujetu nasih dragih doktora...radije ce napraviti katastrofu, nego zatraziti strucno misljenje kolege...ona je jedna od njih...
magikns
Poslato 29/3/2010 18:00 (#696352 - je odgovor na #61006)

Član

Evo mene opet...i dalje povracam, zeludac i jednjak su mi rastureni u potpunosti,nadam se da necu imati nikakve trajne posledice da me secaju na taj neprijatni deo trudnoce...elem, ipak sam bila prisiljena da odustanem od DZ i (nazovi)d Tabsa jer su me sestre po drugi put vratile s izgovorom da nemam zakazano...sve je meni jasno, red mora da postoji,ali kad neko povraca krv, mislim da bi moglo malo da se progleda kroz prste,al aj sad, ja sam samo pacijent i neko ko je tu dosao njima da smeta i da remeti pauzu, cast izuzecima. Sada sam , po preporuci, kod dr Todor...vica , PREDIVAN je!!! stariji lekar, vrlo smiren i strpljiv (neko bi rekao "privatnik je pa mora da bude strpljiv za te pare"),a ono sto mi je najbitnije - dao mi je covek upute za vadjenje krvi u bilo kojoj laboratoriji (dakle nije varijanta "u toj i toj lab.izvadite krv",tj nema dil ni sa jednom lab) i posavetovao oko vitamina ,ishrane,bez preterivanja i napadnosti tipa "obavezno uzimajte taj preparat!!!" Ako bude bilo potrebe, uputice me u bolnicu na par dana jer hyper emesis nije naivan ni za majku ni za bebu. Ne prenemazem se,ali zaista u DZ treba zaposliti iskljucivo mlade lekare zeljne sticanja iskustva a ne ove sto broje dane do penzije i misle da se bas sve trudnice prenemazu...Al sam se raspisala, izvinjavam se,ali eto,mozda ce nekome preporuka pomoci
magikns
Poslato 29/3/2010 18:01 (#696353 - je odgovor na #61006)

Član

Evo mene opet...i dalje povracam, zeludac i jednjak su mi rastureni u potpunosti,nadam se da necu imati nikakve trajne posledice da me secaju na taj neprijatni deo trudnoce...elem, ipak sam bila prisiljena da odustanem od DZ i (nazovi)d Tabsa jer su me sestre po drugi put vratile s izgovorom da nemam zakazano...sve je meni jasno, red mora da postoji,ali kad neko povraca krv, mislim da bi moglo malo da se progleda kroz prste,al aj sad, ja sam samo pacijent i neko ko je tu dosao njima da smeta i da remeti pauzu, cast izuzecima. Sada sam , po preporuci, kod dr Todor...vica , PREDIVAN je!!! stariji lekar, vrlo smiren i strpljiv (neko bi rekao "privatnik je pa mora da bude strpljiv za te pare"),a ono sto mi je najbitnije - dao mi je covek upute za vadjenje krvi u bilo kojoj laboratoriji (dakle nije varijanta "u toj i toj lab.izvadite krv",tj nema dil ni sa jednom lab) i posavetovao oko vitamina ,ishrane,bez preterivanja i napadnosti tipa "obavezno uzimajte taj preparat!!!" Ako bude bilo potrebe, uputice me u bolnicu na par dana jer hyper emesis nije naivan ni za majku ni za bebu. Ne prenemazem se,ali zaista u DZ treba zaposliti iskljucivo mlade lekare zeljne sticanja iskustva a ne ove sto broje dane do penzije i misle da se bas sve trudnice prenemazu...Al sam se raspisala, izvinjavam se,ali eto,mozda ce nekome preporuka pomoci
magikns
Poslato 29/3/2010 18:30 (#696361 - je odgovor na #61006)

Član

Neko ce pomisliti da sam se okomila na sirotog dr.Tabsa,ali samo da napomenem da mi je preporucio lek motilijum protiv povracanja i to ovako - 5 min je listao onu svoju knjizicu s lekovima da bi ga nasao. Da se razumemo, ne trpam se tamo gde mi nije mesto i nisam najpametnija na svetu,ali pitala sam lekara specijalistu ginekologije i akuserstva o terapiji hyperemsis gravidarum-a,a ne o nekoj koznoj bolesti pobogu?! I znate sta je epilog? Taj lek se kod nas ne proizvodi,a nije ni registrovan.Sta reci... Pa valjda bi neko s toliko godina i iskustva to trebalo da zna napamet...od sad kod DR TODOR..VICA!
leptiricustomaku
Poslato 31/3/2010 11:31 (#696847 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

Poruka: 1

Cula sam nedavno za dr Todor.....ica,moja prijateljica ide kod njega i vodio joj je trudnocu. Jeste stariji,ali je dobar strucnjak i izuzetno je smiren.Ona je imala tesku trudnocu i znam da je bila odusevljena. I ja razmisljam da predjem kod njega, nisam zadovoljna s Perinat...lom, osecam se malo k'o na pokretnoj traci, nekad su bili bolji,sad mi se cini da malo brzaju,a da ne spominjem cene, mislim da su jedni od najskupljih.
Bojanna
Poslato 22/6/2010 11:13 (#716330 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

Poruka: 2

Da li neko zna, da li privatno radi dr Pantovic iz visegradske bolnice.
bela1
Poslato 29/7/2010 16:37 (#725275 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

Cao svima,

ja sam nova clanica na forumu pa sam listala temu ginekolozi, jer planiram sledece nedelje da odem na jedan kompletan ginekoloski pregled (bukvalno sve da uradim jer pokusavam da ostanem trudna vec 6 meseci pa nesto ne ide), najverovatnije kod dr Vladislava Milosevica iz poliklinike Beograd. Da li je neko imao iskustva sa njim i kakva?

Ma li neko isao kod dr.Milice Nikitovic (priv.poliklinika Euromedic kod Slavije)?

Hvala puno
anita75love
Poslato 29/7/2010 22:55 (#725351 - je odgovor na #61006)

Expert

Poruka: 1378
1000100100100252525
Ćao Bela, da te posavetujem ako hoćeš da me poslušaš.......ako hoćeš idi na detaljan ginekološki pregled ali zbog sebe jer to i treba da uradiš povremeno, ali nemoj zato jer nisi zatrudnela 6 meseci........to nije za uzbunu! Ja sam zatrudnela posle 13 meseci braka sa prvim (i nisam htela da idem kod lekara-nijednom, baš da me ne bi traumirali.....) a posle 3 meseca (od kad smo počeli da radimo na tome) sa drugim detetom-znači nema pravila ali druga beba obično dolazi brže od prve jer se manje nerviraš!
Čovek polazi od jednostavne postavke-ako mi je uspelo jednom uspeće mi i drugi put pa je opušteniji! I samo zato druga beba dolazi mnogo brže!!!! Upravo je tu problem-ja bih se kladila da ti "ne uspeva" (mada će ti svaki ginekolog reći da mu se za taj problem obratiš tek ako prođe više od 2 godine) jer suviše misliš o tome......posete lekaru će ovo samo još više intenzivirati pa će ti još teže uspeti. Zasto ti ne preporučujem da to radiš već da zaboraviš totalno na projekat beba!
Znaš ko najlakše zatrudni-tinejdžerke koje uopšte neće decu......ovo ti je dokaz.....imala sam koleginicu, bila je 13 godina u braku, nisu imali dece-sve u redu i sa njom i sa njim ali njima ne uspeva! Radila je hormonsku terapiju za lečenje neplodnosti, bili su i na veštačkoj oplodnji-nije uspela!
Konačno je sa 42 godine odustala, konačno se pomirila činjenicom da nikada neće biti majka.....i znaš šta?! Zatrudnela je posle 2 meseca-sama od sebe, bez vešačke oplodnjem bez hormona, bez ičega-prirodno! Sa 43 godine je bez ikakvih komplikacija rodila devojčicu.......
Nadam se da si shvatila poentu-ja lično mislim da je psiha mnogo veći problem kod ljudi nego što ima realnih fizičkih uzroka!
Sve najbolje ti želim!

bela1
Poslato 30/7/2010 12:23 (#725437 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

Cao Anita, hvala ti puno na savetu koji si mi dala. Slazem se sa tobom u potpunosti, jer i ja znam nekoliko devojaka koje su zatrudnele tek kada su prestale da razmisljaju o tome.
Ja na preglede idem redovno (mada na poslednjem sam bila pre skoro godinu dana tako da mi je i vreme da odem) i za sada je sve bilo ok, nikakvih problema nikada nisam imala.
Trenutno ne radim i nemam pokriveno zdrav.osiguranje pa cu otici kod privatnika, vise zbog sebe nego zato sto mislim da nesto nije u redu pa da mi zbog toga ne uspeva da zatrudnim, ali cini mi se da sam malo opterecena sa tim tj imam veliku zelju za bebanom pa me to negde koci. Potrudicu se da se opustim, ali nekako mi se cini da poslednja dva,tri meseca pri svakom odnosu sa mojim deckom negde razmisljam "da li ce sad uspeti"...
U svakom slucaju ukoliko si imala neko dobro iskustvo sa nekim od doktora po privatnim klinikama napisi mi. Ja inace na osnovne preglede idem u Institut za majku i dete i zadovoljna sam mojom doktorkom.
Pozdrav
Estella
Poslato 31/7/2010 12:28 (#725689 - je odgovor na #61006)

Expert

Poruka: 2082
2000252525
Draga Bela, 6 meseci nije mnogo, veruj mi Naravno, treba da se pregledas, ali nemoj odmah da panicis. Mi smo uspeli posle dve godine "radova", a nista konkretno nisu mogli da nam otkriju. Posle dve godine nam otkrili antispermatozoidna antitela na Torlaku, i kod mene i ko mm-a, i istog tog meseca sam zatrudnela bez ikakvih lekova, desilo se konacno. Sad imam svoju malu krofnicu

Inace, trudnocu sam vodila na klinici Jevremova kod dr Milice Janicijevic, i prezadovoljna sam zaista, em je strucna, em je ljubazna. Jos na uzv-u mi je rekla da bebica ima bucmaste obraze, prcast nos i kosicu. Sve je bilo tako. Pre toga sam takodje isla kod nje zbog nemogucnosti da zatrudnim i poslala nas je na par pregleda, izmedju ostalog i na Torlak i donela nam srecu - tad sam i zartrudnela. A na porodjaju sam isto prosla super i svima mogu da preporucim sjajnog doktora Igora Pilica iz Visegradske. On ne radi privatno, ali ako neko bude isao u Visegradsku - da znate da je covek fenomenalan - mladji je, pazljiv, ljubazan i veoma strucan!!!
Sy1
Poslato 14/10/2010 15:44 (#738963 - je odgovor na #61006)

Član

Poruka: 6

Da li neko zna gde radi(privatno) dr. Plecas iz Visegradske?
jalta
Poslato 30/1/2011 11:42 (#753160 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

Da li slucajno neko zna nekog ginekologa dobro u Nisu?
winieana
Poslato 3/2/2011 19:32 (#753754 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

moj primer trudnoce su mogli da uce u skolama jer je i bila za primer,dete zdravo,normalno, veliko.... u visegradsku sam otisla 12.01.2011 u 06h jer mi je pukao vodenjak, tu pocinje cela moja muka.... na stolu sam bila vec u 07h oko podne mi je ukljucena indukcija pa prekidana pa ukljucivana.... doktor koji mi je pratio trudnocu se nasao dezuran tog dana i mislila sam da imam srece sto je tako. bila sam planirana za carski rez posto sam nosila jako visoko dete ali doktor se predomislio jer je mislio da moze da me porodi normalno sto je bila najveca greska jer ja nisam dobijala napone vec samo bolove... molila sam ih da mi daju epidural, nudila pare za njega, nudila pare za carski rez ali niko nije hteo da me cuje rekli su mi da sam bezobrazna i da necu da saradjujem.... cak me je dr. milicevic zakljucao samu u boks i rekao " sad se sama poradjaj ja cu doci samo po dete a svi ostali nemoj da je neko usao kod nje"..... posle 20 sati porodjaja bilo je kasno za sve... rodila sam decaka koji je posle 2 sata hitno prebacen u tirsovu na aparate i jos uvek je tamo sa teskim ostecenjem mozga i nervnog sistema i koji nema nade da prezivi ...... nadam se da ce ovo neko da vidi i da sazna kako rade doktori u visegradskoj a oni ce za sve sto su ucinili platiti ili na sudu posto ih to ceka ili bogu kad budu dosli na ispovest.... moj vam je savet bezite odande sto pre mozete da vam se ne desi da placate skolu nekom kravologu koji je umislio da je bog. andrijana kamber
Leptir
Poslato 4/2/2011 19:30 (#753888 - je odgovor na #61006)

Expert

Poruka: 1579
1000500252525
Sto se tice expertnog u Betaniji da li mi mozete reci kod kog dr. da zakazem? Bila sam kod Bogavac,nedaj Boze od zene!
Administrator
Poslato (#753977)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

zadovoljna mama.
Poslato 5/2/2011 21:52 (#753977 - je odgovor na #61006)

Slučajni prolaznik

Poruka: 3

RODILA SAM BLIZANCE, MOJU TRUDNOCU JE VODIO DR MILOSEVIC iz Visegradske, radi i privatno u poliklinici Beograd. covek je fenomenalan... NAJBOLJI DOKTOR KOJI POSTOJI!! porodila sam se prirodnim putem, mnogo mi je pomogao, jednostavno nemam reci!!
Facebook
Pređi na stranu: < ... 7 8 9 10 11 12 13 >
Nalazite se na strani 13 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi