Iskustva usvojioca koji su uspeli
Pređi na stranu: < 1 2 3 4 5 6 7 >
Nalazite se na strani 7 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   PORODICA -> Usvajanje DeceFormat poruke

leptiric
Poslato 13/10/2010 23:05 (#738860 - je odgovor na #738141)
Naslov: Re: Iskustva usvojioca koji su uspeli

Expert

Poruka: 4320
20002000100100100
chigaptt - 10/10/2010 21:47

Pa drage moje i mi smo postali RODITELJI!!!!!!
Sta kazete??Mi jos uvek ne mozemo da verujemo!!!!!!!!!
U nas dom je stigla jedna predivna i preslatka devojcica koja se zove Djurdjina!!!!!!!!!Buckasta sam i prilicno napredna za svoj uzrast !!!!!!!!!!Mnogo smo srecni i jos uvek ne mozemo da verujemo da nas je strefila tolika sreca pogotovu sto je to bio nas prvi razgovor!!!
Ruckam jako lepo,mirna sam,dobrica i samo trcim mami i tati.Prosto kad izgovaramo te reci ne mozemo da verujemo da to KONACno govorimo o sebi a ne o nekom drugom.
Imam jako lepo okice i bucka sam,volim da ruckam pa kad me mama nahrani onda dobijem kasikicu i sama krenem na posao(inace jako lepo jedem i sama)!!!!!
Kad smo otisli na taj prvi razgovor pitali smo da nam daju sliku al posto je nisu imali,dobili smo priliku da je vidimo.Tako da za vrlo kratko vreme smo bili sa nasom Djinom.JA kad sam videla te njene okice ja sam se raspametila i pomislila: Boze dal bi mogla da bude moja???Odmah nas je prihvatila i izasli smo napolje i igrali fudbal.Prosto smo uzivali !!!!!!
Kad smo se vracali u kolima nam je soc.radnica saopstila tu divnu vest AKO ZELITE ONA JE VASA!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sam u tom trenutku mislila da cu probiti krov na autu od srece!Al nisam srecom!!!!!!!!!!!!
Na rastanku je rekla da cemo se jos cuti za dalje kako cemo...Iskrena da vam budem nisam ni ja a ni moj muz verovali da se to stvarno desava dok nas konacno nisu pozvali da dolazimo po nasu CERKICU.
Kad smo stigli jedva sam cekala da je vidim.Da vam ne pricam kako nisam spavala tih noci a ni jela(muz se ne buni za kile)!!!!!!!!
Sada je tu sa nama i mi smo malo reci presrecni!!!!!Zelim svima koji su ovom DIVNOM PUTU da sto pre osete ovoliku radost!!!!!Ljubim vas

Bravo,tako sam se obradovala
zelim vam sve najlepse ,da uzivate sa vasom mezimicom.
Vrh stranice Dno stranice
chigaptt
Poslato 22/10/2010 22:17 (#740665 - je odgovor na #39910)

Iskusan Član

Poruka: 84
252525
Hvala,i uzivamo da znate.........
nakica
Poslato 24/10/2010 22:52 (#740933 - je odgovor na #740665)

Expert

Poruka: 1411
1000100100100100
Mama, cestitke i od mene! Sada imamo jos jednog clana na temama ishrane (mada ste vec eksperti za to), igracaka, odece itd.
Wish
Poslato 27/10/2010 22:52 (#741549 - je odgovor na #740933)

Elitni Član

Poruka: 960
5001001001001002525

Chiga cestitam postali ste roditelji,prelepa vest

chigaptt
Poslato 4/11/2010 20:45 (#742693 - je odgovor na #39910)

Iskusan Član

252525
Jeste bogami i prelepa vest.Ja sam sad malo je reci presrecna,pogotovu ujutru kad se moj mali andjeo probudi pa je stavim kod mene da se mazimo i cujem ono famozno MAMAAAAA!!!!!!!!!!!!Predivan je osecaj drage moje,sva se rastapam kad mi to kaze...Zelim svima koji su krenuli ovim putem da to sto pre osete.......
LediIv
Poslato 14/11/2010 15:07 (#744149 - je odgovor na #742693)

Expert

Poruka: 3407
20001000100100100100
jao, ja tek sad vidim!!!!!!!! predivne vesti, mogu samo da zamislim vasu srecu, sva sam se najezila!!!!!
sigurna sam da uzivate i vi s njom i ona s vama, i zelim vam sve naj, naj!
ne rece nam koliko mlada dama ima meseci/godina? ljubite je i uzivajte!!
moja prijateljica pokusava da usvoji dete, ali se kasno setila, vec ima dosta godina, a njen muz je jos dosta stariji od nje i tesko da ce od toga nesto biti ... ali eto, jos se nista ne zna, drzim im pesnice iz sve snage.
simona78
Poslato 16/11/2010 07:31 (#744342 - je odgovor na #738141)

Expert

Poruka: 2876
2000500100100100252525

U nas dom je stigla jedna predivna i preslatka devojcica koja se zove Djurdjina!!!!!!!!!Buckasta sam i prilicno napredna za svoj uzrast !!!!!!!!!!Mnogo smo srecni i jos uvek ne mozemo da verujemo da nas je strefila tolika sreca pogotovu sto je to bio nas prvi razgovor!!!
Ruckam jako lepo,mirna sam,dobrica i samo trcim mami i tati.Prosto kad izgovaramo te reci ne mozemo da verujemo da to KONACno govorimo o sebi a ne o nekom drugom.
Imam jako lepo okice i bucka sam,volim da ruckam pa kad me mama nahrani onda dobijem kasikicu i sama krenem na posao(inace jako lepo jedem i sama)!!!!!
Kad smo otisli na taj prvi razgovor pitali smo da nam daju sliku al posto je nisu imali,dobili smo priliku da je vidimo.Tako da za vrlo kratko vreme smo bili sa nasom Djinom.JA kad sam videla te njene okice ja sam se raspametila i pomislila: Boze dal bi mogla da bude moja???Odmah nas je prihvatila i izasli smo napolje i igrali fudbal.Prosto smo uzivali !!!!!!
Kad smo se vracali u kolima nam je soc.radnica saopstila tu divnu vest AKO ZELITE ONA JE VASA!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sam u tom trenutku mislila da cu probiti krov na autu od srece!Al nisam srecom!!!!!!!!!!!!
Na rastanku je rekla da cemo se jos cuti za dalje kako cemo...Iskrena da vam budem nisam ni ja a ni moj muz verovali da se to stvarno desava dok nas konacno nisu pozvali da dolazimo po nasu CERKICU.
Kad smo stigli jedva sam cekala da je vidim.Da vam ne pricam kako nisam spavala tih noci a ni jela(muz se ne buni za kile)!!!!!!!!
Sada je tu sa nama i mi smo malo reci presrecni!!!!!Zelim svima koji su ovom DIVNOM PUTU da sto pre osete ovoliku radost!!!!!Ljubim vas

Mnogo me obradovala ova vijest!!! Od srca vam cestitam i zelim sve najbolje, Djurdjina ima divno ime! I DIVNE RODITELJE!!! Neka vam je ziva i zdrava 100 godina!!!
Maja-belgija
Poslato 16/11/2010 08:31 (#744359 - je odgovor na #744342)

Expert

Poruka: 2267
20001001002525

prelepi vesti cestitam vam od srce nek vam je cerkica ziva i zdrava i sad uzivajte vas troje
chigaptt
Poslato 15/12/2010 21:18 (#747776 - je odgovor na #39910)

Iskusan Član

252525
Puno,puno vam hvala drage moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!Djurdjina ima godinu i po dana i preslatka je.Voli puno da rucka(al nema veze,voli i mama)hehehehehe!!!!!!!!!!!!!A da uzivamo to vam recima ne mogu opisati(NIKAKO))))))!!!!Uskoro nam stize deda mraz nadam se i uskoro jos nesto lepse a to se zove KONACNO USVOJENJE!!!!!!!!Javljam vam se uskoro sa novim vestima!!!!!!!!!!!!!!Poljubac od Djine i mame!!!!!!!!!!!
lela77
Poslato 2/3/2011 12:07 (#756219 - je odgovor na #39910)

Član

Poruka: 10

Molim vas ako neko od vas ima pricu o najsjajnijoj zvezdi da mi posalje...Hvala u napred
Administrator
Poslato (#757001)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

Micka&Nidza
Poslato 12/3/2011 16:11 (#757001 - je odgovor na #39910)

Expert

Poruka: 3143
2000100010025
Chigapt!!!! ne znam ni sta da ti kazem... odlicne vesti, super.... mnogo mi je drago zbog tebe i tm!!!!
Ljubi Djurdjinu lepoticu tvoju!!!!! zaista predivne vesti!!!!!!!!!!!!!!!
Facebook
Pređi na stranu: < 1 2 3 4 5 6 7 >
Nalazite se na strani 7 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi