Samo volja
Pređi na stranu: 1 2 3 4 5
Nalazite se na strani 5 [20 poruka po stani]
Pregled prethodne teme :: Pregled sledece teme
   DECA -> NarkomanijaFormat poruke

Zibic
Poslato 19/4/2010 21:44 (#701574 - je odgovor na #701467)
Naslov: RE: Samo volja

Član Veteran

Poruka: 261
1001002525
život - 19/4/2010 13:46

Evo dragi moji, jedno vreme nisam bila sa vama. Moja životna priča je jedna od onih sa definitivno srećnim krajem. Maja je u oktobru 2009. godine diplomirala desetkom. Trenutno odrađuje pripravnički staž i u istoj ustanovi očekuje stalno zaposlenje po isteku pripravničkog. Uporedo s tim upisala je masters studije. Ja sam izvesno vreme bila angažovana na nekim programima "preventivno delovanje kod suzbijanja maloletničke delikvencije", programi lokalnog karaktera u našem gradu, volonterski. Vreme koje bi mi ostajalo, kao slobodno, posle posla, kućnih obaveza i brige o porodici provodila sam radeći na tim programima, pre svega na preventivnoj ulozi vaspitno-obrazovnih ustanova. HVALA VAM SVIMA NA SVAKOM ISPISANOM SLOVU KAO I NA SVAKOM PROČITANOM. Vi ste mi davali mir, podršku i vama sam mogla otvoreno reči sve. Ljubim vas sve od srca, vaša Jasmina

draga zivot hvala ti sto si se javila MAJI srecan zavrsen diplomski tako dobrom ocjenom i svu srecu u buducnosti zelim i njoj i tebi i svaka ti cast i na tome da si nastavila da drugima otvaras oci pred problemima i da se s njim boris dalje. stvarno te smatram velikim herojem i ako sam ja majka djeteta sa pp i sigurna sam da on to nece sam sigurno poceti uzimati ali se bojim da mu to neko drugi neda jer on nije sam sposoban prepoznati zlo a niti takve osobe. svaku srecu ti zelim u zivotu i tebi i tvojoj maji i naravno citavoj tvojoj porodici i povremeno nam se javljaj jer mi je stvarno drago cuti kako ste i svaku dobru vijest vezanu za vas.

pusa i veliki zagrljaj
Vrh stranice Dno stranice
Administrator
Poslato (#703234)
Naslov: Reklama

Google Oglasi

Poruka: 1
500100

Praslin
Poslato 26/4/2010 21:15 (#703234 - je odgovor na #37410)
Naslov: Re: Samo volja

Expert

Poruka: 2310
2000100100100
Ja sam sada u cugu iscitala sve i ne znam sta da kazem a da ne ponovim reci svih forumasica koje su se javljale prethodnih godina i pruzale podrsku. Stvarno ti se divim. I Maji jer je izasla iz tog pakla. Ne mogu ni da zamislim koliko je samo snage trebalo obema da sve to ostavite iza vas. I cestitke Maji i tebi na polozenom diplomskom jer je to , cini mi se, uspeh obe. Puno,puno pozdrava od mene i jedan poljubac od moje devojcice.
Facebook
Pređi na stranu: 1 2 3 4 5
Nalazite se na strani 5 [20 poruka po stani]
Pređi na forum:
Pošalji E-mail-om link ka ovoj temi